top

Prodej, Byty 1+kk, 40m² - Shekvetili

Souhrnné info
Ev.č.:
29396
Cena:
info v RK
+ provize RK, včetně právního servisu
Kategorie:
Byty 1+kk
Lokalita:
Shekvetili, Gruzie
Okres:
Vlastnictví:
Osobní
Plocha užitná:
40 m²
Počet podlaží:
8
Podlaží umístění:
3
Stav objektu:
Novostavba
Budova:
Skeletová
Poloha objektu:
Samostatný
Zástavba:
Obchodní a obytná
Rok kolaudace:
2017
En. náročnost b.:
G (PENB nedodán)
Zařízený:
Částečně
Bezbariérový:
ano
Výtah:
ano
Balkón:
ano
Komunikace:
Asfaltová
Telekomunikace:
Telefon, Internet
Doprava:
Dálnice
Voda:
Dálkový vodovod
Elektřina:
230V
Plyn:
Plynovod
Odpad:
Veřejná kanalizace
Topení:
Lokální elektrické
Popis

Nabízíme k prodeji mimořádné investiční apartmány v rekreační oblasti SHEKVETILI, která se nachází přímo u pobřeží Černého moře severně od města Batumi v Gruzii. Lokalita je v mimořádné oblibě turistů z Armenie, Azerbajdžánu a Ruska. Lokalita nyní zažívá silný investorský zájem, především z důvodů čisté přírody, sousedství velehor Kavkazu s písečnými plážemi s magnetickým pískem, které jsou ze zákona volně přístupné a jednu z nejlépe hodnocených bezpečností v Evropě. Díky spuštěným dotačních titulů zde vláda silně podporuje výstavbu silnic, inženýrských sítí, techniky na údržbu a čištění pláží a výstavbu nové infrastruktury a dalšího rozvoje.
Záměrem investorů bylo vytvořit v oblasti ubytování a vybudovat služby na úrovni nejnavštěvovanějších světových letovisk. Projekt budovy zaujímá nejlepší možné přípustné místo v rámci pobřeží s výhledem na moře a celou stavbu zajišťoval český stavební dozor s velkým důrazem na kvalitu provedení. Budova je skeletové konstrukce s betonovou výplní, díky velmi mírným zimám, kdy teplota neklesá pod 6-7°zde není potřeba zateplení. Fasáda je z hliníku a nerezu, které jsou navrženy do místních přímořských podmínek. Vytápění je zajištěno pomocí klimatizace, která v zimě ohřívá vzduch a v létě chladí. Ohřev TUV je zajištěn pomocí el. bojlerů se zásobníkem. Hliníková okna s dvojskly, dlažba ve vzoru dřeva, sádrové omítky a kvalitní tapety.
Jednotlivé apartmány jsou velmi vzdušné s dostatkem světla, přístupem na vlastní balkon a společnou střešní terasu. Budova má ve svém spodním parteru stylovou kavárnu, dále pak recepci, byt správce a v přímém sousedství pak nově budovaný golfový resort, projekty SPA a především moderní koncertní halu pro 13.000 posluchačů, která celoročně hostí známé světové interprety. V celém objektu se nachází celkem 30 apartmánů. Doprava z letiště přímo do resortu potom do 1 hodiny. Do budovy B1 je pak možno stěhování již od 05/2018.
Jednotlivé apartmány nabízí několik variant zajímavé investice, kdy reálným předpokladem dle současných místních trendů je růst tržní ceny o 80-100% během 6-7let, díky mimořádnému rozvoji a zájmu o tuto rekreační lokalitu a dále možnost výdělku z pronájmu, kdy je oblast v letní sezoně plně vytížena. Developerská společnost navíc zajišťuje garantovaný roční výnos 10% z pronájmu a možnost zpětného odkupu nemovitosti po 4 letech provozu s garancí navýšení ceny o 15%.
Prohlídky nemovitostí probíhají formou možné inspekční cesty, spojené s prohlídkou staveb a dalších kulturně, duchovně a hospodářsky významných center. V případě zástavy lze ručit nemovitostí v ČR. Více informací v RK.

Ing. Monika RusseggerováIng. Monika Russeggerová
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 4200350433 / 6800

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329