Zpět na výpis nemovitostí

Prodej, Byty 1+kk, 39m² - Investiční resort Shekvetili

Popis

Nabízíme k prodeji mimořádné investiční apartmány v rekreační oblasti SHEKVETILI, která se nachází přímo u pobřeží Černého moře severně od města Batumi v Gruzii. Lokalita je v mimořádné oblibě turistů z Armenie, Azerbajdžánu a Ruska. Lokalita nyní zažívá silný investorský zájem, především z důvodů čisté přírody, sousedství velehor Kavkazu s písečnými plážemi s magnetickým pískem, které jsou ze zákona volně přístupné a jednu z nejlépe hodnocených bezpečností v Evropě. Díky spuštěným dotačních titulů zde vláda silně podporuje výstavbu silnic, inženýrských sítí, techniky na údržbu a čištění pláží a výstavbu nové infrastruktury a dalšího rozvoje.
Záměrem investorů bylo vytvořit v oblasti ubytování a vybudovat služby na úrovni nejnavštěvovanějších světových letovisk. Projekt budovy zaujímá nejlepší možné přípustné místo v rámci pobřeží s výhledem na moře a celou stavbu zajišťoval český stavební dozor s velkým důrazem na kvalitu provedení. Budova je skeletové konstrukce s betonovou výplní, díky velmi mírným zimám, kdy teplota neklesá pod 6-7°zde není potřeba zateplení. Fasáda je z hliníku a nerezu, které jsou navrženy do místních přímořských podmínek. Vytápění je zajištěno pomocí klimatizace, která v zimě ohřívá vzduch a v létě chladí. Ohřev TUV je zajištěn pomocí el. bojlerů se zásobníkem. Hliníková okna s dvojskly, dlažba ve vzoru dřeva, sádrové omítky a kvalitní tapety.
Jednotlivé apartmány jsou velmi vzdušné s dostatkem světla, přístupem na vlastní balkon a společnou střešní terasu. Budova má ve svém spodním parteru stylovou kavárnu, dále pak recepci, byt správce a v přímém sousedství pak nově budovaný golfový resort, projekty SPA a především moderní koncertní halu pro 13.000 posluchačů, která celoročně hostí známé světové interprety. V celém objektu se nachází celkem 30 apartmánů. Doprava z letiště přímo do resortu potom do 1 hodiny. Do budovy B1 je pak možno stěhování již od 05/2018.
Jednotlivé apartmány nabízí několik variant zajímavé investice, kdy reálným předpokladem dle současných místních trendů je růst tržní ceny o 80-100% během 6-7let, díky mimořádnému rozvoji a zájmu o tuto rekreační lokalitu a dále možnost výdělku z pronájmu, kdy je oblast v letní sezoně plně vytížena. Developerská společnost navíc zajišťuje garantovaný roční výnos 10% z pronájmu a možnost zpětného odkupu nemovitosti po 4 letech provozu s garancí navýšení ceny o 15%.
Prohlídky nemovitostí probíhají formou možné inspekční cesty, spojené s prohlídkou staveb a dalších kulturně, duchovně a hospodářsky významných center. V případě zástavy lze ručit nemovitostí v ČR. Více informací v RK.

Souhrnné informace

Ev.č.: 29396
Cena: info v RK
+ provize RK, včetně právního servisu
KategorieByty 1+kkLokalitaShekvetili, Gruzie
OkresVlastnictvíOsobní
Plocha užitná40 m²Počet podlaží8
Podlaží umístění3Stav objektuNovostavba
BudovaSkeletováPoloha objektuSamostatný
ZástavbaObchodní a obytnáRok kolaudace2017
En. náročnost b.G (PENB nedodán)ZařízenýČástečně
BezbariérovýanoVýtahano
BalkónanoKomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceTelefon, InternetDopravaDálnice
VodaDálkový vodovodElektřina230V
PlynPlynovodOdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální elektrické

Zakázku vyřizuje

Ing. Monika Russeggerová

Ing. Monika Russeggerová

Mobil:+420 733 525 123
E-mail:[email protected]
Adresa:Mezírka 775/1
Brno - Veveří

Poslat dotaz makléři

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Dotaz:
 

Přeposlat nabídku známému

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Zadejte email, na který si
přejete přeposlat uvedenou nabídku:
Zpráva pro adresáta: