top

Prodej kanceláře, 356 m² - Brno - Žebětín

Souhrnné info
Ev.č.:
30379
Cena:
info v RK
Kategorie:
Kanceláře
Lokalita:
Pod kopcem 959/9a, Brno - Žebětín
Okres:
Brno-město
Plocha užitná:
356 m²
Plocha podlahová:
278 m²
Plocha pozemku:
463 m²
Počet podlaží:
3
Stav objektu:
Ve výstavbě
Budova:
Cihlová
Typ domu:
Patrový
Poloha objektu:
Rohový
Umístění objektu:
Klidná část obce
Zástavba:
Obytná
Rok výstavby:
2024
En. náročnost b.:
B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB:
82 kWh/m2 za rok
podle vyhlášky:
vyhláška 78/2013 Sb
Míst k parkování:
2
Parkování:
Ano
Garáž:
Ano
Počet garáží:
2
Komunikace:
Asfaltová
Telekomunikace:
Telefon, Internet
Doprava:
Silnice, MHD, Autobus
Voda:
Dálkový vodovod
Plyn:
Plynovod
Odpad:
Septik
Popis

Exkluzivně vám nabízíme k prodeji domu pro sídlo firmy nebo bydlení o dispozici 7+kk s dvojgaráží a saunou. RD lze zakoupit v provedení hrubé stavby či dodělat na klíč. RD o podlahové výměře 278m2 (vč. teras 356m2) je aktuálně ve stavu výstavby, s možností úprav před dokončením, dle vlastních představ. Rodinný dům stojí na svažitém pozemku o výměře 463m2. Objekt je ideální pro sídlo menší firmy do 10-12 zaměstanců.

Podzemní podlaží je přístupné vchodovými dveřmi z boku RD nebo přes dvojgaráž. Za vstupními dveřmi se nachází velký vstupní prostor, samostatné wc a v zadní části dva oddělené sklady o rozloze 35 m2 s možností sprchy/sauny/prostor, kde je nutné napojení na kanalizaci. Dále je zde umístěna pracovna o velikosti 10,5 m2 pro menší zasedací místnost a garáž využitelná i jako sklad přístupný zvenku nebo vstupních prostor.

Možností parkovacích stání je v okolí několik - 2 parkovací stání podélně přímo před domem, 5-10 parkovacích stání cca 40m od domu dále v ulici a velká odstavná parkovací plocha u fotbalového hřiště vzdálená cca 100m. Počet parkovacích a odstavných ploch je zcela dostačující v blízké docházkové vzdálenosti.

První nadzemní podlaží (1NP) je přístupné po centrálním schodišti a vstupuje se z něho do společné kuchyňky a jídelny a na jihozápadní odpočinkovou přestávkovou terasu. Tyto prostory jsou kapacitně dostačující pro menší firmu. Druhou polovinu 1.NP tvoří část kanceláří o ploše 29 m2 s výstupem na východní terasu za domem. Tento prostor kanceláří může být využitelný pro jednatele/majitele společnosti nebo velkou zasedací místnost nebo jinak rozdělen na dvě menší kanceláře.

V 1.NP se nachází samostatné wc a spíš, kterou je možné nahradit dalším wc. Druhé nadzemní podlaží (2.NP) obsahuje volně adaptabilní prostory dle potřeb o velikosti 64 m2, dále samostatné wc a koupelnu. Prostory 2.NP jsou limitovány pouze obvodovými nosnými stěnami rodinného domu a obvodovými stěnami schodiště.

Pozemek je situovaný v jižním svahu a je v klidné části obce, je tak ideální pro rodinu, která chce žít ve velmi dobré vzdálenosti do centra Brna a přitom v blízkosti přírody. Dům bude napojen na inženýrské sítě - elektřina, plyn, voda, splašková voda je řešena septikem. Přístup je zajištěn po zpevněné asfaltové cestě.

Okolní všudypřítomné lesy, klidná lokalita, bezpečná čtvrť, plná občanská vybavenost a pohodová dojezdová vzdálenost do centra města Brna - to vše dělá z tohoto domu ideální místo ke spokojenému rodinnému bydlení či podnikání.

Pro bližší informace či sjednání prohlídky tohoto pozemku neváhejte kontaktovat realitního specialistu uvedeného u inzerátu.

Jiří PomklaJiří Pomkla
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329