top

Prodej, Pozemky pro bydlení, 876m² - Brno - Komín

Souhrnné info
Ev.č.:
29747
Cena:
info v RK
Kategorie:
Pozemky pro bydlení
Lokalita:
Brno - Komín
Okres:
Brno-město
Plocha pozemku:
876 m²
Zástavba:
Obytná
Komunikace:
Asfaltová
Telekomunikace:
Internet, Satelit, Kabelová televize, Kabelové rozvody
Doprava:
Dálnice
Elektřina:
120V, 230V
Plyn:
Plynovod
Odpad:
Veřejná kanalizace
Popis

Ve výhradním zastoupení majitele Vám společnost AMBIENTEN VIP nabízí k prodeji stavební pozemek v lukrativní lokalitě Brno – Komín o celkové ploše 876 m². Tento pozemek je vhodný pro výstavbu vily či domu s více bytovými jednotkami. Pozemek se nachází ve velice klidné oblasti v obklopení lesů a nabízí krásné výhledy na Brno.

Na hranici pozemku jsou k dispozici veškeré inženýrské sítě – elektřina, voda, plyn, kanalizace, síť UPC. Přístup na pozemek je zajištěn po udržované zpevněné asfaltové cestě.

V územním plánu obce Komín, je pozemek veden v zastavitelných plochách určených k bydlení, s koeficientem zastavitelnosti 0,3. Stavba, která bude umístěna na pozemku může mít buď pultovou nebo sedlovou střechu. K pozemku neváznou žádné zástavní ani jiná věcná práva a je možné stavbu financovat hypotečním či jiným úvěrem u naší společnosti.

Pokud zvažujete investici, je koupě tohoto pozemkou jedinečnou příležitostí! Obec Komín je velice lukrativní lokalita a je zde dlouhodobá poptávka po nemovitostech.
V případě vybudování domu o více bytových jednotkách je jistá návratnost investice.

Obec Komín, má veškerou občanskou vybavenost, školka, škola a pošta je od pozemku vzdálené pouhých 5 min. pěší chůzí. Centrum města Brna je vzdáleno 15 min. jízdy autem.

Pro bližší informace či sjednání prohlídky tohoto pozemku neváhejte kontaktovat realitního specialistu uvedeného u inzerátu.

Ing. Monika RusseggerováIng. Monika Russeggerová
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 4200350433 / 6800

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329