top

Prodej, Pozemky pro bydlení, 729 m² - Želešice

Souhrnné info
Ev.č.:
30205
Cena:
7 290 000 Kč
vč. provize RK, včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Kategorie:
Pozemky pro bydlení
Lokalita:
Želešice
Okres:
Brno-venkov
Plocha pozemku:
729 m²
Stavba:
Rodinný dům
Poloha objektu:
Samostatný
Zástavba:
Obytná
Komunikace:
Dlážděná, Asfaltová
Telekomunikace:
Internet, Kabelové rozvody
Doprava:
Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda:
Dálkový vodovod
Elektřina:
230V, 400V
Odpad:
Veřejná kanalizace
Topení:
Ústřední elektrické
Popis

AMBIENTEN VIP vám exkluzivně nabízí prodej stavebního pozemku aktuálně s pravomocným stavebním povolením s možností výstavby domu o dispozici 5+kk s garáží. Výstavbu domu lze zahájit okamžitě. Výhodou parcely je, že se nachází v boční klidné ulici. Inženýrské sítě se nachází na hranici pozemku (voda, elektřina, kanalizace).

Příjezdová komunikace k pozemku je aktuálně ve výstavbě s termínem dokončení 12/2023. V rámci kupní ceny získáte k dispozici i projektovou dokumentaci, která je součástí prodeje a platné stavební povolení. Výměra pozemku je 729 m2. Další výhodou naší exkluzivní nabídky je to, že klient má právo vstoupit do již vydaného platného stavebního povolení a provést si změny dle svého vlastního přání. V případě zájmu klienta zajistíme případnou výstavbu rodinného domu ve variantách hrubá stavba, shell and core nebo dokončení na klíč.

Pokud preferujete bydlení v blízkosti zeleně, a přitom na dosah města Brna s výbornou dopravní dostupností, tak tento pozemek je určen právě vám.

Velkou výhodou obce Želešice je výborné napojení na město Brno díky dálničnímu přivaděči směrem od Vídně. Autem se dostanete do centra Brna během 15 minut, MHD pak do 30 minut.

V blízkosti jsou také nákupní centra Olympie a Avion, které nabízí velkou škálu služeb. V obci je také mateřská školka, základní škola a další občanská vybavenost.

Prodejní cena je včetně provize RK a včetně právního servisu, je tedy konečná. V případě zájmu o podklady k nemovitosti či bližší informace k pozemku neváhejte kontaktovat realitního specialistu uvedeného u inzerátu.

Jiří PomklaJiří Pomkla
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329