top

Prodej rodinné domy, 417 m² - Brno

Souhrnné info
Ev.č.:
30255
Cena:
info v RK
včetně poplatků
Kategorie:
Rodinné domy
Lokalita:
Viniční, Brno
Okres:
Brno-město
Velikost:
5 a více pokojů
Plocha užitná:
417 m²
Plocha pozemku:
1.127 m²
Stav objektu:
Velmi dobrý
Budova:
Cihlová
Typ domu:
Patrový
Poloha objektu:
Rohový
Umístění objektu:
Klidná část obce
Rok výstavby:
1935
Zařízený:
Částečně
Míst k parkování:
3
Parkování:
Ano
Garáž:
Ano
Počet garáží:
2
Výtah:
ne
Počet bytů:
4
Balkón:
ano
Terasa:
ano
Bazén:
ano
Sklep:
ano
Komunikace:
Asfaltová
Doprava:
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda:
Dálkový vodovod
Elektřina:
230V, 400V
Plyn:
Plynovod
Odpad:
Veřejná kanalizace
Topení:
Ústřední plynové
Popis

AMBIENTEN VIP si Vám dovoluje exkluzivně nabídnout prodej luxusní vícegenerační vily se čtyřmi bytovými jednotkami, společenskou místností, bazénem, vířivkou, dvojgaráží s nádhernými výhledy na cele Brno.

V suterénu vily se nachází dvojgaráž (26 m2), dílna (13,5 m2) , wc (1,5 m2), prádelna (12 m2), vířivka (10 m2) a pára (3 m2). V přízemí se nachází bytová jednotka o dispozici 3+kk (67 m2), která doposud nebyla rekonstruována, ovšem je velice pěkně udržována a v původním stavu.

První nadzemní podlaží tvoří samostatnou bytovou jednotku o dispozici 3+kk, skládá se z prostorného obývacího pokoje s kuchyní, ložnice s manželskou postelí, koupelnou a přímým vstupem na terasu s bazénem.

Pod zmiňovanou terasou se nachází ojedinělá společenská místnost s možností konání velkých rodinných oslav, či firemních akcí s příjemným posezením u krbu. Ihned za terasou se nachází prostorný vinný sklep s možností úschovy až 5 000 lahví

Druhé nadzemní podlaží o dispozici 3+1 (73,5 m2), se skládá z kuchyně, dvou pokojů, koupelny, menší posilovny a balkónem s přímým výhledem do nádherné zahrady.

V třetím nadzemním podlaží se nachází jednotka o dispozici 2+kk (81,5 m2) s kuchyní, obývacím prostorem, ložnicí, koupelnou a s úžasnými výhledy na celé Brno.

Nemovitost doporučujeme pro rodinné bydlení nebo kombinaci bydlení s podnikáním. Vhodná je i varianta pro investory, kteří hledají objekty s více bytovými jednotkami, které se v nemovitosti nacházejí.

Vila disponuje dvojgaráží, parkováním pro tři auta na vlastním pozemku, venkovním posezením navazujícím na okrasné kaskády s možností zasazení okrasných keřů a květin, uspokojí i nenáročnější klienty jelikož mimo jiné nabízí úžasné výhledy na město Brno.

Dům je v perfektním technickém stavu, bez nutnosti dalších investic. Nachází v klidné vilové zástavbě na ulici Viniční, se skvělou dopravní dostupností. Výstavba vily proběhla v roce 1938, od té doby prošla čtyřmi nákladnými rekonstrukcemi, z nichž poslední rekonstrukce proběhla v roce 2022, která zahrnovala rozdělení bytových jednotek na samostatné. Vila je připojena na všechny inženýrské sítě. Dům střeží zabezpečovací zařízení. Na přední straně Vily jsou na oknech venkovní žaluzie.

V průběhu let tak vzniklo velkorysé rodinné sídlo s atypickou zahradou. Příjemná lokalita má téměř venkovskou atmosféru s nádherným výhledem na Brno.

Celková plocha pozemku 1127 m2, zahrada 648 m2, užitná plocha 417 m2.

Pro více informací a domluvení termínu prohlídky, prosím neváhejte kontaktovat realitního specialistu uvedeného u inzerátu.

Ing. Monika RusseggerováIng. Monika Russeggerová
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329