top

Prodej, Rodinné domy, 162m² - Brno

Souhrnné info
Ev.č.:
29748
Cena:
rezervováno
včetně DPH, + provize RK, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí
Kategorie:
Rodinné domy
Lokalita:
Přístavní, Brno
Okres:
Brno-město
Velikost:
5 a více pokojů
Plocha užitná:
162 m²
Plocha pozemku:
426 m²
Počet podlaží:
3
Stav objektu:
Dobrý
Budova:
Cihlová
Typ domu:
Patrový
Poloha objektu:
Rohový
Umístění objektu:
Klidná část obce
Zástavba:
Obytná
Rok výstavby:
1947
En. náročnost b.:
G (PENB nedodán)
Zařízený:
Částečně
Míst k parkování:
2
Parkování:
ano
Výtah:
ne
Terasa:
ano
Sklep:
ano
Komunikace:
Asfaltová
Telekomunikace:
Telefon, Internet, Kabelová televize, Kabelové rozvody
Doprava:
Silnice, MHD, Autobus
Voda:
Dálkový vodovod
Elektřina:
230V, 400V
Plyn:
Plynovod
Odpad:
Veřejná kanalizace
Topení:
Lokální plynové
Popis

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme k prodeji podsklepený, třípodlažní, rohový rodinný dům, který je strategicky situovaný v bezprostřední blízkosti brněnské přehrady. Velký potenciál domu umocňuje jedinečná možnost propojení bydlení s komercí, v kombinaci s vyhledávanou a lukrativní lokalitou.

První nadzemní podlaží skýtá prostorné zázemí domu a je vhodné jak pro rodinné bydlení, tak pro podnikání. Vstupní chodba zpřístupňuje další 2 prostorné pokoje, kuchyni, šatnu, technické zázemí domu a je průchozí na klidnou zahradu, která je z části vydlážděná a z části osázená vzrostlou zelení. V zadní části terasy se nachází pergola s posezením, která vytváří příjemnou zónu pro relaxaci s výhledy do zahrady. Ve druhém nadzemním podlaží je situovaná krásná, zrekonstruovaná jednotka 2+1 s prosluněnou terasou, kterou je možno zastřít markýzou. V nové, velmi vkusně provedené koupelně se nachází vana, umyvadlo a toaleta. Kuchyňská a jídelní část je od hlavního obytného prostoru oddělena dveřmi a skýtá tak dostatek soukromí jednotlivým obytným pokojům. Plně zařízená kuchyně a příjemná jídelní část je orientována do uliční části, obytné pokoje jsou situovány směrem do dvorního traktu, kde je absolutní klid. Podsklepení domu tvoří velmi praktické zázemí k uskladnění potravin a jiných věcí.

Tento cihlový dům byl postaven v 50 letech a od té doby prošel řadou rekonstrukcí, až do současné podoby. Je napojen na veškeré inženýrské sítě (veřejná kanalizace, vodovod, plyn a elektrifikace). Okna jsou v celém domě plastová dvojskla. Fasáda je na štítové stěně zateplena polystyrenem. V domě je vytápění řešeno plynovým kotlem a radiátorovými výměníky se zateplovací fólií (celkové náklady domu jsou do 5.000,- Kč). Celková plocha pozemku činí 426 m2, užitná plocha činí 162 m2 a plocha zahrady je 239 m2.

Brno Bystrc je v současné době velmi žádanou lokalitou, a to díky propojení klidného prostředí, obklopující přírody a velmi dobré dojezdové vzdálenosti do centra města Brna. Samotná přehrada je od domu vzdálena pouhých par minut chůze, což jistě každý ocení. Občanská vybavenost je na velmi dobré úrovni, v blízkosti se nachází školky, školy, zdravotnická zařízení, dětská hřiště, sportovní areály, relaxační zařízení a hlavně brněnská přehrada, která je velmi vyhledávaným místem v Brně.

Nemovitost doporučujeme pro rodinné bydlení, propojení rodinného bydlení s podnikáním, nebo také jako vhodnou investiční příležitost do budoucna. Zveme vás na prohlídku této skvělé nemovitosti. Pro více informací se neváhejte obrátit na realitního specialistu uvedeného u inzerátu

Ing. Monika RusseggerováIng. Monika Russeggerová
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 4200350433 / 6800

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329