top

Prodej rodinné domy, 231 m² - Jinačovice

Souhrnné info
Ev.č.:
30301
Cena:
info v RK
Kategorie:
Rodinné domy
Lokalita:
Jinačovice
Okres:
Brno-venkov
Velikost:
5 a více pokojů
Plocha užitná:
231 m²
Plocha pozemku:
745 m²
Plocha zahrady:
551 m²
Počet podlaží:
2
Stav objektu:
Novostavba
Budova:
Cihlová
Typ domu:
Patrový
Poloha objektu:
Samostatný
Umístění objektu:
Klidná část obce
Zástavba:
Obytná
Rok výstavby:
2022
En. náročnost b.:
B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB:
82.1 kWh/m2 za rok
podle vyhlášky:
vyhláška 264/2020 Sb
Bezbariérový:
ano
Míst k parkování:
2
Parkování:
Ano
Garáž:
Ano
Počet garáží:
2
Výtah:
ano
Terasa:
ano
Bazén:
ano
Komunikace:
Asfaltová, Zpevněná, Štěrková
Telekomunikace:
Internet, Kabelové rozvody
Doprava:
Autobus
Voda:
Dálkový vodovod
Elektřina:
230V, 400V
Odpad:
Veřejná kanalizace
Topení:
Ústřední elektrické
Popis

AMBIENTEN VIP si Vám dovoluje exkluzivně nabídnout hrubou stavbu dvoupodlažního rodinného domu o dispozici 6+kk (podlahová plocha 231 m²) s garáží pro dvě auta, možností parkování dalších aut na vlastním pozemku, výtahem, bazénem a welness/fitness místností. V případě zájmu lze realizovat dostavbu na klíč dle preferencí klienta.

Pozemek je umístěn v klidné severovýchodní části obce v těsné blízkosti přírodního parku Baba a golfového areálu Kaskáda, nedaleko je Brněnská přehrada. RD je umístěn v mírném svahu v údolí, které jej chrání od hluku ze silnice mezi Brnem a Kuřimí.

Rodinný dům je postaven cíleně v horní části pozemku, tak aby byl odstíněn od hluku aut na účelové komunikaci a zároveň poskytoval majitelům absolutní soukromí v zadní části domu u bazénu na odpočinkové terase. K domu vede příjezdová komunikace v délce 25m, pod kterou jsou efektivně vedeny všechny klíčové technické sítě – elektřina, optický kabel, přípojka vody, kanalizace, retenční nádrž a vsakovací nádrž a nezabírají tak drahocenné místo na jiných částech pozemku. Příjezdová komunikace bude lemována zelení (stromy, keře) a realizována na náklady prodávajícího.

Na pozemku již stojí hrubá stavba vč. nosných stěn, střechy s kompletně dokončenými svody s retenčním a vsakovacím objektem, příjezdovou komunikací a všemi přípojkami technické infrastruktury (voda, kanalizace, elektřina, optika).

Součástí prodeje je stavební povolení vč. projektové dokumentace, což umožňuje rychlý proces dokončení domu a nastěhování (do 6 měsíců). Hrubá stavba umožňuje dům snadno dispozičně přizpůsobit (např. zmenšit či zvětšit pokoje, realizovat výtah či nikoliv, zvětšit/zmenšit pracovnu v přízemí, vést vnitřní schodiště z garáže namísto z chodby, apod.). Můžete využít změny stavby před dokončením a dům si rozšířit, změnit dle vašich přání.

Terénní a zahradní úpravy jsou dokončeny a připraveny na osázení zelení. Nemovitost je projektována v energetické třídě B. V případě realizace fotovoltaické elektrárny na střeše lze realizovat dům v energetické třídě A.

Kupující nabývá pozemek o celkové velikosti 920 m², z toho činí příjezdová komunikace 95 m².

Provize RK je hrazena stranou kupující nad rámec kupní ceny. V případě dotazů neváhejte kontaktovat realitního specialistu u inzerátu.

Jiří PomklaJiří Pomkla
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329