top

Prodej, Rodinné domy, 231 m² - Jinačovice

Souhrnné info
Ev.č.:
30301
Cena:
info v RK
Kategorie:
Rodinné domy
Lokalita:
Jinačovice
Okres:
Brno-venkov
Velikost:
5 a více pokojů
Plocha užitná:
231 m²
Plocha pozemku:
745 m²
Plocha zahrady:
551 m²
Počet podlaží:
2
Stav objektu:
Novostavba
Budova:
Cihlová
Typ domu:
Patrový
Poloha objektu:
Samostatný
Umístění objektu:
Klidná část obce
Zástavba:
Obytná
Rok výstavby:
2022
En. náročnost b.:
B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB:
82.1 kWh/m2 za rok
podle vyhlášky:
vyhláška 264/2020 Sb
Bezbariérový:
ano
Míst k parkování:
2
Parkování:
Ano
Garáž:
Ano
Počet garáží:
2
Výtah:
ano
Terasa:
ano
Bazén:
ano
Komunikace:
Asfaltová, Zpevněná, Štěrková
Telekomunikace:
Internet, Kabelové rozvody
Doprava:
Autobus
Voda:
Dálkový vodovod
Elektřina:
230V, 400V
Odpad:
Veřejná kanalizace
Topení:
Ústřední elektrické
Popis

AMBIENTEN VIP si Vám dovoluje nabídnout hrubou stavbu dvoupodlažního rodinného domu o dispozici 6+kk s garáží pro dvě auta, možností parkování dalších aut na vlastním pozemku, výtahem, bazénem a welness/fitness místností.

Součástí prodeje je stavební povolení vč. projektové dokumentace. Velkou výhodou stavebního povolení je urychlený proces pro výstavbu domu a je jen na vás jak si dům dispozičně přizpůsobíte. Můžete využít změny před dokončením a dům si rozšířit a další pokoje, vytvořit si wellness nebo fitness místnost, či ateliér pro vaše podnikání.

Další přidanou hodnotou této nemovitosti je poloha pozemku. Nachází se v klidné části obce s docházkovou vzdáleností do okolních lesů, jelikož je součástí koncové zástavby.

Na pozemku již stojí hrubá stavba vč. nosných stěn, střechy s kompletně dokončenými svody s retenčním a vsakovacím objektem, příjezdovou komunikací a všemi přípojkami technické infrastruktury (voda, kanalizace, elektřina, optika). Příjezdová komunikace nemovitosti navazuje na obecní komunikaci.

Terénní a zahradní úpravy jsou dokončeny a připraveny na osázení zelení. Nemovitost je projektována v energetické třídě B (není započítána fotovoltaická elektrárna). V případě využití všech zdrojů energie lze realizovat dům v energetické třídě A. V domě je naprojektováno tepelné čerpadlo, které zajišťuje celý chod nemovitosti vč. vytápění.

Dojezdové vzdálenosti do centra Brna max. 20 minut. Dojezd směr Kuřim 5 minut pro vyřízení všech záležitostí na úřadech v případě trvalého pobytu v Jinačovicích.

Obec Jinačovice se nachází v těsné blízkosti golfového hřiště Kaskáda a přírodního parku Baba. Stavba je umístěna v horní části mírně svažitého pozemku o velikosti 745 m2. Součástí prodeje je i plocha 175 m2 zeleně podél příjezdové komunikace, která bude osázená květinami, keři a stromy na náklady prodávajícího. Kupující nabývá pozemek o celkové velikosti 920 m2.

V případě dotazů neváhejte kontaktovat realitního specialistu u inzerátu.

Jiří PomklaJiří Pomkla
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329