top

Prodej, Rodinné domy, 370 m² - Nesovice

Souhrnné info
Ev.č.:
30116
Cena:
12 990 000 Kč
včetně právního servisu
Kategorie:
Rodinné domy
Lokalita:
Nesovice
Okres:
Vyškov
Velikost:
5 a více pokojů
Plocha užitná:
370 m²
Plocha pozemku:
895 m²
Stav objektu:
Velmi dobrý
Budova:
Cihlová
Typ domu:
Patrový
Poloha objektu:
V bloku
Umístění objektu:
Klidná část obce
Zástavba:
Obytná
En. náročnost b.:
B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB:
63 kWh/m2 za rok
podle vyhlášky:
vyhláška 264/2020 Sb
Zařízený:
Částečně
Popis

AMBIENTEN VIP Vám exkluzivně nabízí prodej pasivní novostavby rodinného domu v obci Nesovice. Nemovitost byla kolaudována v roce 2021 a je provedena v nadstandardu s použitím luxusních materiálů. ZP domu 185 m2, UP 370 m2, CP pozemku 895 m2. V přízemí domu se nachází garáž pro jeden vůz (možnost zde parkovat i větší auto nebo dodávku), dále nedokončená místnost s přímým vstupem do zahrady, která byla majiteli naplánována jako wellness se saunou a vířivkou s krbem. Je připravena na dokončení s tím, že jsou zde rozvody vody, odpadů a elektřiny. Je hotový návrh na její dokončení. Dále je v rámci přízemí velkoryse řešená vstupní chodba, jejíž stěny včetně dveří jsou obloženy luxusní italskou dlažbou v imitaci mramoru. Koupelna je také připravena na její dokončení včetně technické místnosti.

Dále je v přízemí obývací pokoj s krbem, kuchyní a jídelnou, nabízející přímý vstup do úžasné zahrady ke koupacímu jezírku s vodopádem. Kuchyně na míru je od firmy Sýkora a disponuje vinotékou, lednicí s mrazákem, indukční varnou deskou, digestoří, odsávačem par, troubou a mikrovlnnou troubou. Součástí prodeje je i sedací souprava, obývací stěna, jídelní stůl a 6 ks židlí vč. 2 barových židlí u kuchyně. Do prvního patra domu se vstupuje po schodišti, které je obložené dlažbou ve stejném provedení jako vstupní chodba. Je potřeba jen osadit zábradlí. V 1.NP domu se nachází 4 pokoje. Hlavní ložnice s vlastní koupelnou a velkorysou šatnou nabízí úžasné výhledy. Zůstává zde kompletní vybavení ložnice, a to jak vestavný nábytek, tak i luxusní dvojlůžko. Další pokoj je vhodný jako pracovna či šatna. Do zahrady jsou orientovány tři pokoje, které mají na patře svoji vlastní luxusní koupelnu s toaletou, umyvadlem a sprchou. Jeden z pokojů má rozvody vody a odpadů pro případ, že by někdo měl zájem mít i v patře další kuchyňskou linku. Jeden z pokojů má nerezový komín. Výhodou domu je, že ho lze vytápět více způsoby. Velice luxusně působí bezfalcové dveře včetně zárubní, které jsou v celém domě. Podlahy v celém 1.NP jsou masivní dřevěné v nejvyšším luxusním provedení. Okna v domě jsou plastová trojskla, která jsou opatřena venkovními žaluziemi na elektrické ovládání a dále sítěmi proti hmyzu. Zdivo domu je ITONG IG LAMBDA 50 cm.

Nemovitost má energetickou třídu A, která uspokojí i náročné klienty, jelikož aktuální měsíční náklady na energie činí pouze 1.700,-- Kč. V rámci domu jsou provedeny rozvody rekuperace, stačí jen osadit technologii, která je již v domě zakoupena, topení je podlahové teplovodní, rozvody internetu a televize jsou po celém domě ve všech pokojích.

Nyní je dům vytápěný krbem, který má rozvody i do 1.NP a dále elektrickým kotlem. Zásobník na vodu má kapacitu 300 l. Aktuálně je využíván bojler s kapacitou 80 l. V rámci kupní ceny zůstává k dopojení již dodané tepelné čerpadlo a 15 ks solárních panelů umístěných na střeše domu. Střecha je vazníková s oplechováním, zateplená 60 cm vatou. Rýny jsou plechové poplastované – bezúdržbové. Stropy v domě jsou betonové zaklopené sádrokartonem. Aktuálně je voda do bojleru ohřívána přes elektrický kotel. Po zapojení tepelného čerpadla bude ohřev vody i vytápění domu přes čerpadlo. Dům je vybaven kamerovým systémem 5 kamer, centrálním telefonem, rekuperací, kterou je nutné jen osadit a alarmem. Dům je aktuálně obýván majiteli, předpokládané náklady na dokončení domu v provedení jako ostatní interiéry je odhadem 900 tis. Kč. K dokončení zůstává spodní koupelna, wellness v přízemí, terasa směrem do zahrady, parkování před domem a zábradlí do 1.NP. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě. Zahrada je ideální pro toho, kdo rád pěstuje. Je kompletně oplocena a osázena. V horní části zahrady je domek stavěný pro děti s přivedenou vodou a elektřinou. Nabízí úžasné výhledy na zámek. V zahradě jsou meruňky, broskve, jabloně, třešeň, švestka, hruška, rybízy, moruše, kiwi, borůvky. Cesta zahrady je osvícená.

Ke kupní ceně bude připočtena provize RK. Nemovitost je ihned volná k dispozici. Doporučujeme prohlídku této opravdu luxusní nemovitosti.

Ing. Monika RusseggerováIng. Monika Russeggerová
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329