top

Prodej, Ubytování, 8900m² - Svratka

Souhrnné info
Ev.č.:
29200
Cena:
info v RK
bez DPH, včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu
Kategorie:
Ubytování
Lokalita:
Na Vyhlídce, Svratka
Okres:
Žďár nad Sázavou
Plocha užitná:
8.900 m²
Plocha pozemku:
196.456 m²
Plocha zastavěná:
4.500 m²
Stav objektu:
Velmi dobrý
Budova:
Cihlová
Typ domu:
Patrový
Poloha objektu:
Samostatný
Zástavba:
Rekreační
En. náročnost b.:
G (PENB nedodán)
Zařízený:
Ano
Parkování:
Ano
Výtah:
ano
Počet lůžek:
127
Komunikace:
Asfaltová
Telekomunikace:
Telefon, Internet, Kabelové rozvody
Doprava:
Vlak, Silnice, Autobus
Voda:
Dálkový vodovod
Elektřina:
230V, 400V
Topení:
Lokální elektrické
Popis

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji areál hotelu Svratka, který se nachází na kopci nad obcí Svratka v blízkosti Devíti skal, nejvyššího bodu Žďárských vrchů. Celý komplex se rozprostírá na ploše 196 456 m2 zasazen do přírody, obklopen vzrostlými lesy.
Součástí areálu je hotel Svratka, který nabízí 27 nově zrekonstruovaných a komfortně vybavených pokojů s celkovou kapacitou 93 lůžek, k dispozici je Kongresový sál s kapacitou až 150 osob a několik salonků.V prostorách hotelu je minigolf, golfový simulátor, krytý bazén a v suterénu budovy wellness centrum na jehož rozsáhlou rekonstrukci, včetně rozšíření , je vypracován projekt.
V areálu se dále nachází 6 bungalovů. Každý bungalov má dva samostatné vchody vždy pro jeden dvoulůžkový a jeden čtyřlůžkový pokoj. Všechny bungalovy jsou vybaveny sociálním zařízením se sprchou a vlastním prostorným balkonem. Ubytovací kapacita bungalovů je celkem 20 pokojů s 60 lůžky.Pakování u hotelu na několika přilehlých parkovištích.
Na přilehlém svahu u sjezdovky je velká prostorná chalupa s vnitroblokem, kterou lze využít k dalšímu ubytování nejen pro uzavřené společnosti, firemní teambuilding, školy a školky pro pobyt v přírodě….
Pro sportovní aktivity je určeno venkovní víceúčelové hřiště, dětské hřiště, sjezdovka s lanovým vlekem a jedno z nejstarších golfových hřišť s 9 jamkami.
Okolí nabízí řadu možností na využití volného času po celý rok. V blízkém okolí se nachází celá řada zajímavých turistických míst a památek a oblíbené cyklistické a běžkařské trasy.
Celý komplex je stále v provozu, prodává se kompletně vybavený a zařízený. Areál nabízí velký potenciál na komplexní využití a vybudování nadčasového rekreačního zařízení s celoročním využitím.
Vážným zájemcům při osobním jednání lze předložit kompletní nabídkový list k uvedené nemovitosti.

Ing. Monika RusseggerováIng. Monika Russeggerová
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329