Odhad nemovitosti Okamžitý výkup

Rodinné domy Lelekovice

19.5.2021

AMBIENTEN VIP nabízí novostavby tří rodinných domů v rezidenčním projektu v obci Lelekovice

Ve výhradním zastoupení klienta si Vám dovolujeme nabídnout novostavbu tří funkcionalistických rodinných domů v  malebné části obce Lelekovice s  výbornou dopravní dostupností. Nyní jsou domy ve výstavbě a budou dokončeny do stavu prostavěnosti dle rozpočtu, který Vám dáme k  dispozici. Prostory domů budou ponechány v  základní úpravě,  které si následně můžete upravit dle vlastních představ. Případně spolupracujeme s nejlepšími architekty, kteří vám pomohou dům na míru uvnitř dokončit.

Každý dům bude mít přípojky vyvedené do domu (voda, elektřina, plyn, kanalizace), vydlážděný pozemek před domem, kompletně oplocený, zateplený vč. osazených hliníkových oken, portálů a vstupních dveří. Nebude chybět ani kompletní střecha vč. zateplení, dřevěné a kamenné obklady, fasáda či parapety.

V přízemí každého domu je vstupní hala, šatna, chodba, technická místnost, sklad, schodiště vedoucí do 1.NP a kryté parkovací stání pro 2 auta. V 1.NP se nachází otevřená dispozice obývacího pokoje a kuchyně, samostatný pokoj (pracovna) a dále koupelna. Z obývacího pokoje je vstup na terasy. Ve 2.NP se nachází tři ložnice a koupelna. Plánovaný termín dokončení hrubé stavby je červen 2021.

Pro více informací se na nás neváhejte  obrátit a sjednat si s námi schůzku.

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329