Slovo jednatelky

Vážené dámy a pánové,

dovoluji si Vás jako jednatelka společnosti AMBIENTEN VIP s.r.o. přivítat na našem webu. Rozhodla jsem se pro vás připravit web, který grafickým zpracováním a způsobem prezentace umožní prestižní způsob prodeje či pronájmu Vašich luxusních nemovitostí. Cílem naší společnosti je nabídnout klientům exkluzivní prodej či pronájem nemovitostí spojený s kompletním realitním servisem, který nabízíme. Web je také určen pro klienty, kteří již delší dobu neúspěšně prodávají nemovitost buď sami, nebo za součinnosti jiné realitní společnosti. Přijďte to zkusit s námi a přesvědčit se, že to jinde opravdu funguje lépe. Těší se na Vás speciálně proškolení makléři ovládající cizí jazyky. Spolu s nimi jsou připraveni také naši finanční poradci, projektanti, architekti a právní oddělení poskytující prvotřídní služby. Všichni pracujeme týmově, proto se nemusíte vůbec o nic starat. Zajistíme vše pro to, aby Vaše nemovitost byla co nejrychleji prodána či pronajata. Naši partneři, se kterými již delší dobu spolupracujeme, patří mezi nejlepší na trhu a společně jsme se rozhodli Vám nabídnout i další služby, které jistě uvítáte, pokud se rozhodnete pro některou z našich nemovitostí.

Naši VIP klienti mají možnost získat slevové výhody; věříme, že je plně využijí. Tyto slevy se vztahují na rekonstrukce a realizace interérů včetně jejich vybavení. Staňte se našim VIP klientem také Vy!

Spolupracujeme nejen s našimi partnery na webu; v rámci našich služeb můžete získat také další výhody, jako jsou například kompletní vystěhování a odvoz Vašeho nábytku na novou adresu.

Pokud hledáte serióznost, profesionalitu a kompletní sevis, s důvěrou se na nás obraťte. Stačí si jen sjednat schůzku, jsme tu pro Vás.

foto RUSS

 AMBIENTEN VIP s.r.o.
Ing. Monika Russeggerová
  jednatelka společnosti

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 4200350433 / 6800

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329