Odhad nemovitosti Okamžitý výkup

Slovo jednatelky

Vážené dámy a pánové,

vítám vás na webových stránkách brněnské realitní kanceláře AMBIENTEN VIP. Naše společnost patří od roku 2012 ke špičce na realitním trhu s luxusními a investičními nemovitostmi. Specializujeme se na prodej/pronájem vil, rodinných domů, bytů, pozemků, developerských projektů, komerčních prostor, investičních nemovitostí, hotelů i restaurací.

Rozhodla jsem se pro vás připravit web, který svým grafickým zpracováním a způsobem propagace umožní prestižní a zároveň efektivní způsob prodeje či pronájmu vašich luxusních nemovitostí. Je určen i těm, kteří at' už sami, nebo za součinnosti jiné realitní agentury neúspěšně prodávají svoji nemovitost. Přijďte to zkusit s námi a přesvědčit se, že to může fungovat lépe.

Cílem naší společnosti je nabídnout klientům exkluzivní prodej či pronájem nemovitostí spojený s kompletním realitním servisem, který nabízíme. Těší se na vás proškolený tým makléřů a spolu s nimi i finanční poradci, projektanti, architekti a právní oddělení poskytující prvotřídní služby. Všichni pracujeme týmově, tudíž se nemusíte vůbec o nic starat. Zajistíme vše pro to, aby vaše nemovitost byla co nejrychleji prodána či pronajata.

Naši dlouhodobí partneři patří mezi nejlepší na trhu a společně jsme se rozhodli vám nabídnout i další služby, které jistě uvítáte, pokud si vyberete některou z našich nemovitostí.

Pokud hledáte serióznost, diskrétnost, profesionalitu a kompletní servis, s důvěrou se na nás obraťte. Stačí si jen sjednat schůzku. Jsme tu pro vás.

DSC_4429-Edit

Ing. Monika Russeggerová

  jednatelka společnosti

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329