Odhad nemovitosti Okamžitý výkup

SPOLUPRACUJTE S NÁMI A ZÍSKEJTE ODMĚNU!

12.5.2021

AMBIENTEN VIP nabízí perspektivní spolupráci pro každého.

Zajímá Vás spolupráce s naší společností a rádi byste profitovali na realizovaných obchodech v  hodnotách milionů korun?

Pokud víte o někom, kdo potřebuje pomoc s prodejem či pronájmem jakékoliv nemovitosti, není nic jednoduššího, než nám dát tip a my Vám vyplatíme odměnu vycházející z výše prodejní ceny nemovitosti ihned poté, co nám vznikne na tuto odměnu nárok.

Pro tento druh spolupráce nehledáme odborníky na trhu s nemovitostmi ani zkušené makléře. Stačí, když nám pouze předáte relevantní kontakt na prodávajícího/pronajímatele nemovitosti.

Nemáte tak k naší realitní kanceláři žádné povinnosti či závazky. Nebudeme Vás jakkoliv úkolovat a zároveň nebudeme klást žádné meze Vaší šikovnosti o objemu doporučených zakázek. O samotné obchodní transakce se postará tým našich realitních makléřů, takže se nemusíte účastnit celého realitních procesu včetně nákladů na čas i peníze.

Tato forma spolupráce znamená pouze jednoduchý způsob, jak si vytvořit zajímavý vedlejší příjem. Zavolejte nám na číslo 602 791 990 nebo napište na email  [email protected]  pro více informací.

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329