top

Prodej, Chata, 77 m² - Sentice

Souhrnné info
Ev.č.:
29946
Cena:
4 390 000 Kč
včetně právního servisu
Kategorie:
Chata
Lokalita:
Sentice
Okres:
Brno-venkov
Velikost:
2 pokoje
Plocha užitná:
77 m²
Plocha pozemku:
1.743 m²
Plocha zastavěná:
65 m²
Plocha zahrady:
1.678 m²
Plocha dílen:
30 m²
Počet podlaží:
2
Stav objektu:
Dobrý
Budova:
Cihlová
Typ domu:
Patrový
Poloha objektu:
Samostatný
Umístění objektu:
Klidná část obce
Zástavba:
Obytná
Zařízený:
Částečně
Výtah:
ne
Terasa:
ano
Sklep:
ano
Komunikace:
Betonová, Neupravená
Telekomunikace:
Telefon, Internet, Kabelová televize
Doprava:
Silnice, Autobus
Voda:
Místní zdroj, Dálkový vodovod
Elektřina:
230V
Odpad:
Septik
Topení:
Lokální tuhá paliva
Popis

AMBIENTEN VIP nabízí exkluzivně k prodeji krásnou zděnou chatu s číslem evidenčním, situovanou v obci Sentice. Tato celoročně obyvatelná podsklepená chata s krásnými výhledy, velkým pozemkem a soukromím je ideálním místem pro všechny, kteří hledají kouzelné místo k odpočinku v blízkosti Brna (dojezdová vzdálenost 15 minut na okraj Brna).

Dispozičně je objekt členěn následovně: v 1.NP na úrovní terénu se nachází sklepní prostor a praktická dílna, kterou ocení všichni kutilové. Po kamenných schodech je možný vstup do 2.NP, kde je zastřešená terasa s krásnými výhledy na okolí (chata je situovaná na mírně svažitém terénu a nabízí tedy krásné panoramatické výhledy do okolí z vyvýšeného místa). Hlavní prostor chaty má dispozici 2+1 a nabízí dostatek místa k životu. Je zde hlavní obytný prostor s krbovými kamny, stolem, židlemi, skříněmi a gauč. Dále se v chatě nachází menší ložnice, kde jsou aktuálně umístěny dvě dvoupatrové postele. V kuchyni je k dispozici dvojitý dřez, lednice, elektrický sporák, stolky a policové regály na ukládání věcí. Z hlavního obytného prostoru je dále možný průchod do koupelny, kde je sprchový kout s toaletou. Z terasy je možný vstup do podkroví, které je vhodné k ukládání sezónních věcí. V prostorné zahradě se nachází celá řada okrasných dřevin a ovocných stromů (jabloň, meruňka, trnky, třešeň, vinná réva).

V objektu jsou veškeré důležité inženýrské sítě (elektřina 230V/400V, veřejný vodovod) a dále pak septik v zadní části pozemku. Přístup k nemovitosti je zajištěn po obecní cestě a dále pak přímo k pozemku přes věcné břemeno chůze a jízdy. Nemovitost je v katastru nemovitostí zapsána jako stavba rodinné rekreace (v místě, kde se nyní nachází chata je pozemek stavební a dle aktuálního územního plánu je zde možno postavit stavbu určenou k individuální rekreaci – zastavěná plocha do 80 m2, obestavěný prostor do 360 m2).

Celková užitná plocha zahrnující obytnou část, dílnu, sklad a terasu činí celkem 77 m2. K dispozici je dále prostor v podkroví chaty k uložení věcí. Plocha pozemku činí celkem 1.743 m2 (z toho 65 m2 zastavěná plocha a 1.678 m2 zahrada).

Sentice je malá krásná obec nacházející se cca 20 km severozápadně od Brna v tzv. Boskovické brázdě. Z občanské vybavenosti se zde nachází škola pro žáky prvního a druhého ročníku. Součástí školy je také mateřská škola. V obci se nachází obchod s potravinami a vyhlášený je pivovar Kvasar. Veškerá občanská vybavenost je dále k dispozici v přilehlých městech Kuřim, případně v Tišnově. Do obce jezdí pravidelný autobusový spoj.

Pro další informace a domluvení termínu prohlídky se neváhejte informovat u realitního specialisty uvedeného u inzerátu.

Ing. Filip ŠtofkaIng. Filip Štofka
Mobil: +420 607 439 629
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329