top

Prodej, Ostatní komerční nemovitosti, 4500m² - Panské Dubenky

Souhrnné info
Ev.č.:
29678
Cena:
info v RK
+ provize RK, včetně právního servisu
Kategorie:
Ostatní komerční nemovitosti
Lokalita:
Panské Dubenky
Okres:
Jihlava
Plocha užitná:
4.500 m²
Plocha pozemku:
22.000 m²
Stav objektu:
Před rekonstrukcí
Budova:
Cihlová
Typ domu:
Patrový
En. náročnost b.:
G (PENB nedodán)
Parkování:
Ano
Garáž:
Ano
Komunikace:
Asfaltová
Doprava:
Silnice, Autobus
Voda:
Místní zdroj
Elektřina:
230V, 400V
Topení:
Lokální plynové, Lokální tuhá paliva
Popis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rozlehlý areál s širokou škálou využití. Objekt nabízí celou řadu volných i zastavěných prostorů situovaných v blízkosti krásného rybníka Doubrava. Areálem protéká potok z tohoto rybníku. Objekt byl v minulosti primárně užíván jako administrativní a skladovací zázemí ve vlastnictví státu (sklady léků, léčiv a drobného i většího zdravotnického materiálu).

Hlavní třípatrový objekt je dispozičně postaven ve tvaru "U" s velkou, udržovanou a prakticky využitelnou půdou. V objektu je původní výtah. K tomuto objektu je připojen dvoupatrový dřevěný sklad, na který navazuje menší domek. Do vnitrobloku se dá přijet automobilem s nájezdem do skladu. V zadní části objektu jsou 4 velké zděné garáže na nákladní auta. Naproti hlavnímu objektu je situován dvojdomek, který sloužil k bydlení velícím důstojníkům. Ve sklepních prostorách je k dispozici od roku 2003 nová, doposud nepoužívaná kotelna. Na pozemku jsou dále 3 další plechové haly, opět ve velmi dobrém stavu, bez nutnosti dalších investicí (jedna sloužila v minulosti jako sklad paliv). V areálu je ještě jeden menší objekt, který sloužil jako kovárna, dílna apod.

Na pozemku jsou asfaltové komunikace a plechové haly, které jsou ve velmi dobrém stavu (budovy v objektu jsou čisté, udržované, bez vlhkosti a ve velmi dobrém technickém stavu). Je zpracován pozitivní ekologický audit na bezproblémovost kontaminace zeminy. V areálu je k dispozici vlastní studna. Objekt je průběžně udržován správcem, který bydlí v sousedním objektu (větrání, čištění odtoků, doplnění tašek na středu, sečení trávy atd...). V roce 2002 byla provedena rekonstrukce elektřiny a topení (vytápění LTO - cena rekonstrukce byla ve výši 7.000.000 Kč,-). Objekt se nachází v malebné krajině mezi Pelhřimovem, Telčí a Jindřichovým Hradcem, kousek od obce Studená a Strmilov, v oddělené části obce Panské Dubenky.

Vřele doporučujeme osobní prohlídku, kde nejlépe oceníte velkolepost areálu s nejrůznějšími možnostmi využití. Pro více informací se neváhejte obrátit na realitního specialistu uvedeného u inzerátu, který Vám podá kompletní informace.

Ing. Monika RusseggerováIng. Monika Russeggerová
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 4200350433 / 6800

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329