top

Prodej pozemky pro bydlení, 1 430 m² - Brno-Komín

Souhrnné info
Ev.č.:
30422
Cena:
info v RK
včetně provize, včetně právního servisu
Kategorie:
Pozemky pro bydlení
Lokalita:
Nad Lískami, Brno
Okres:
Brno-město
Plocha pozemku:
1.430 m²
Zástavba:
Obytná
Komunikace:
Asfaltová
Doprava:
Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda:
Dálkový vodovod
Elektřina:
230V
Plyn:
Plynovod
Odpad:
Veřejná kanalizace
Popis

Ambienten VIP si vám dovoluje exkluzivně nabídnout prodej luxusní stavební parcely nacházející se na ulici Nad Lískami Brno – Komín v boční klidné ulici s fantastickými výhledy na Brno.

Jedná se o výjimečnou parcelu, která má inženýrské sítě na hranici pozemku (voda, kanalizace, plyn). Klient obdrží od majitele pozemku platné stavební povolení, projektovou dokumentaci a v případě zájmu je možné se dohodnout i na realizaci monolitické konstrukce stavby. Průkaz energetické náročnosti budovy stavby je "B". Majitel oslovil pro návrh projektu na tomto výjimečném pozemku arch. kancelář Europrojekta, která navrhla naprosto ojedinělou stavbu svého charakteru. Zájemce o koupi pozemku může dále spolupracovat na detailním realizačním projektu s touto kanceláří, která mu bude plně k dispozici pro další konzultace.

Jste-li klientem, který hledá top lokalitu, fantastické panoramatické výhledy na Brno a lesy, tak tento pozemek je určen právě vám. Vila byla navržena tak, abyste ze všech pokojů měli výhledy do krajiny. Jak východ slunce i jeho západ.

Ve spodní části parcely byla navržena garáž pro tři vozy s možností parkování dalších až tří aut před garáží. Samotná hlavní stavba je přístupná přes venkovní schodiště, nebo přes osobní výtah, který vás vyveze do samotné vily. V rámci vstupního patra se nachází lávka, přes kterou vstupujete do domu. Dispozičně je vila navržena jako 7+kk. Výstup z výtahu je do 1NP a dále i do 2NP.

V 1NP se nachází zádveří, šatna, chodba, ložnice pro hosty, šatna pro hosty, koupelna, schodiště do 2NP. CP 1NP činí 81 m2. Ve 2NP se nachází velkorysá otevřená dispozice obývacího pokoje, jídelny a kuchyně o celkové výměře 78,3 m2. Z obývacího pokoje je vstup na prostornou terasu. Na stejném patře se dále nachází hala pro příjem hostů, dále vstupní šatna, dva dětské pokoje s vlastními šatnami, toaleta, komora, koupelna pro děti, prádelna, toaleta pro děti ve 3 NP je samostatné rodičovské patro, kde se nachází ložnice, relax zóna v podobě dalšího pokoje, koupelna a samostatná toaleta. Z tohoto patra jsou dva samotné výstupy, jeden z nich do prostoru zelené střechy navazující zahrady, druhý na terasu orientovanou směrem na Brno. Stavba je navržena jako monolitická konstrukce s velkými plochami oken.

Cílem je oslovit klienta, který hledá výjimečné místo a touží po tom vlastnit originální vilu, která vás nadchne svojí výjimečností a originalitou. Doporučujeme vám si s námi sjednat prohlídku.

Provize RK je přičtena nad rámec kupní ceny a je hrazena stranou kupující.

Ing. Monika RusseggerováIng. Monika Russeggerová
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329