top

Prodej pozemky pro bydlení, 1 982 m² - Jinačovice

Souhrnné info
Ev.č.:
30390
Cena:
info v RK
Kategorie:
Pozemky pro bydlení
Lokalita:
Jinačovice
Okres:
Brno-venkov
Plocha pozemku:
1.982 m²
Stavba:
Rodinný dům
Zástavba:
Obytná
Komunikace:
Asfaltová
Telekomunikace:
Internet, Kabelové rozvody
Doprava:
Silnice, Autobus
Voda:
Dálkový vodovod
Elektřina:
230V, 400V
Odpad:
Veřejná kanalizace
Popis

AMBIENTEN VIP si Vám dovoluje exkluzivně nabídnout pozemek s celkovou plochou 1982m2 a potenciálem na výstavbu krásného samostatně stojícího rodinného domu. Představte si prostorný, mírně svažitý investiční stavební pozemek poblíž krásy přírodních parků v okolí Brněnské přehrady. Toto je místo pro váš sen o bydlení a to bez sousedních rodinných domů v bezprostřední blízkosti. Pozemek je umístěn v klidné severovýchodní části obce, na hranici zastavitelného území.

V současnosti probíhá v obci Jinačovice aktualizace územního plánu. Předmětný pozemek je v současnosti v ÚP veden jako Sídelní zeleň (Zs). Pro daný pozemek byla zaslána a odargumentována žádost na změnu v ÚP na plochy pro bydlení Br a částečně ploch Zahradní zeleně - Zz. Plánované veřejné projednání této změny je cíleno do konce 8/2024.

Pozemek nabízí dostatek prostoru pro stavbu Vašeho vysněného domu s velkou zahradou, prostory pro parkování a vším, co k pohodě na vesnici potřebujete. Pozemek je připojen na místní asfaltovou komunikaci sjezdem.

Parcelu je možné připojit ke všem dostupným sítím. Přípojka elektřiny je již dokončena na patě pozemku včetně optického kabelu pro internet. Vodovodní řád a řád splaškové gravitační kanalizace se nachází přímo na hranici pozemku v dolní části, tj. bezproblémové připojení gravitačně bez nutnosti přečerpávání. Hranicí pozemku prochází kabelové podzemní vedení CETINU.

Hlavní výhody:
- jedinečné místo ve stávající zastavitelné části vesnice mimo satelit a to bez sousedů
- pozemek je napojen sjezdem z místní asfaltové komunikace
- přípojky zrealizované na pozemku pro elektřinu a optický kabel, kanalizace a vodovod na hranici pozemku
- dostatečná šířka a velikost pozemku pro samostatně stojící dům s velkorysou zahradou a parkovacími plochami

Dojezdové vzdálenosti do centra Brna max. 20 minut. Dojezd směr Kuřim 5 minut pro vyřízení všech záležitostí na úřadech v případě trvalého pobytu v Jinačovicích. Obec se nachází v těsné blízkosti golfového hřiště Kaskáda a přírodního parku Baba. Nedaleko obce se nachází wellness resort Maximus a vodní přehrada města Brna. V obci najdete mateřskou školku, obecní úřad, restaurace, Sokol a další spolky.

V současnosti je pozemek používán jako částečně oplocená zahrada se sadem ovocných stromů a výběhem pro domácí zvířectvo.

Provize je hrazena stranou kupující nad rámec kupní ceny. Více informací k dané žádosti na vyžádání u RK.

Jiří PomklaJiří Pomkla
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329