top

Prodej, Pozemky pro bydlení, 710 m² - Jinačovice

Souhrnné info
Ev.č.:
30302
Cena:
info v RK
Kategorie:
Pozemky pro bydlení
Lokalita:
Jinačovice
Okres:
Brno-venkov
Plocha pozemku:
710 m²
Stavba:
Rodinný dům
Poloha objektu:
Samostatný
Zástavba:
Obytná
Komunikace:
Asfaltová, Zpevněná, Štěrková
Telekomunikace:
Internet, Kabelové rozvody
Doprava:
Autobus
Voda:
Dálkový vodovod
Elektřina:
230V, 400V
Odpad:
Veřejná kanalizace
Topení:
Ústřední elektrické
Popis

AMBIENTEN VIP si Vám dovoluje exkluzivně nabídnout stavební pozemek pro výstavbu dvoupodlažního rodinného domu o dispozici 6+kk s garáží pro dvě auta a možností parkování dalších aut na vlastním pozemku. Užitná plocha projektovaného domu je 193m2 bez teras. V případě využití maximálního koeficientu zastavěnosti lze dům rozšířit.

Velkou výhodou stavebního povolení je urychlený proces pro výstavbu domu a je jen na vás jak si dům dispozičně přizpůsobíte. Můžete využít změny před dokončením a dům si rozšířit a další pokoje, vytvořit si wellness nebo fitness místnost, či ateliér pro vaše podnikání.

Součástí prodejní ceny je stavební povolení vč. projektové dokumentace na výstavbu rodinného domu. Na kraji příjezdové komunikace se nachází přípojky technické infrastruktury (voda, kanalizace, elektřina, optika).

Další přidanou hodnotou tohoto pozemku je jeho poloha. Nachází se v klidné části obce s docházkovou vzdáleností do okolních lesů, jelikož je součástí koncové zástavby.

Na pozemku již byly provedeny terénní úpravy a postavena základová deska domu. Nemovitost je projektována v energetické třídě C (není započítána fotovoltaická elektrárna). V případě využití všech zdrojů energie lze realizovat dům v energetické třídě A nebo B. V domě je naprojektováno tepelné čerpadlo, které zajišťuje celý chod nemovitosti vč. vytápění.

Dojezdové vzdálenosti do centra Brna max. 20 minut. Dojezd směr Kuřim 5 minut pro vyřízení všech záležitostí na úřadech v případě trvalého pobytu v Jinačovicích.

Obec Jinačovice se nachází v těsné blízkosti golfového hřiště Kaskáda a přírodního parku Baba. Stavba je umístěna v horní části mírně svažitého pozemku o velikosti 710 m2. Součástí prodeje je i plocha 140 m2 zeleně podél příjezdové komunikace, která bude osázená květinami, keři a stromy na náklady prodávajícího. Kupující nabývá pozemek o celkové velikosti 850 m2.

V případě dotazů neváhejte kontaktovat realitního specialistu u inzerátu.

Jiří PomklaJiří Pomkla
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329