top

Prodej, Rodinné domy, 139 m² - Brno-Komín

Souhrnné info
Ev.č.:
30060
Cena:
18 500 000 Kč
+ provize RK
Kategorie:
Rodinné domy
Lokalita:
Závist, Brno
Okres:
Brno-město
Velikost:
5 a více pokojů
Plocha užitná:
139 m²
Plocha pozemku:
981 m²
Stav objektu:
Před rekonstrukcí
Budova:
Cihlová
Typ domu:
Patrový
Poloha objektu:
Řadový
Umístění objektu:
Klidná část obce
Zástavba:
Obytná
En. náročnost b.:
G (PENB nedodán)
Zařízený:
Částečně
Parkování:
Ano
Garáž:
Ano
Balkón:
ano
Sklep:
ano
Popis

AMBIENTEN VIP si Vám dovoluje nabídnout k prodeji rodinný dům nacházející se v atraktivní lokalitě Brno – Komín. Nemovitost je původně z roku 1935. Byla v době jejího užívání částečně rekonstruována. Nyní je nemovitost krátkodobě pronajata s tím, že do data předání nemovitosti bude kompletně vyklizena. Nachází se v boční klidné ulici s možností provedení rekonstrukce domu dle Vašich představ.

Pozemek za domem směrem do zahrady nabízí příjemné soukromí s možností přebudování zadní stavby, nyní v katastru nemovitostí zapsané jako budova bez čp/če, která je umístěna v zahradě, na další bytovou jednotku či wellness. Stavba objektu je zděná s pultovou střechou. Nyní se v tomto objektu nachází garáž pro jeden vůz a kryté posezení. Celý pozemek kolem domu je oplocen s možností bočního vjezdu na parcelu. Rodinný dům je určen ke kompletní rekonstrukci s budoucí nutností provést jeho kompletní renovaci. V současné době je obyvatelný. Nemovitost je zděná, není zateplená s tím, že poslední rekonstrukce byla v roce 2004.

CP pozemků je 981 m2, bytová plocha rodinného domu činí 139 m2 o dispozici 4+1. ZP a nádvoří rodinného domu činí 104 m2, ZP a nádvoří zemědělské stavby v horní části parcely (bez čp/če) činí 109 m2. Rodinný dům je částečně podsklepený. V suterénu domu se nachází kotelna, kde je umístěn plynový kotel a kotel na tuhá paliva. Dále sklepní místnosti vhodné jako sklady. V 1.NP domu se nachází vstupní chodba, kuchyně, toaleta s umyvadlem a 2 pokoje, ve 2.NP domu se nachází koupelna a tři pokoje, z chodby je vstup na balkon do zahrady. Výlez na střechu je možný přes venkovní žebřík umístěný na zadní fasádě. V rámci dvorku za domem je možnost zbudovat příjemné venkovní posezení. Okna jsou dřevěná kastlová. Příčky v domě jsou zděné, schodiště v domě je betonové, střecha domu má dřevěný krov, tvarově je sedlová. V domě je zavedena elektřina 220/380 V, vytápění je plynové, ohřev vody přes karmy. Dům je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci.

Pokud hledáte příjemné bydlení v Komíně s krásnou zahradou nabízející soukromí, tak tento objekt je určen právě Vám. Rádi Vám zajistíme prohlídku a zajistíme financování na koupi. Prohlídku doporučujeme.

Ing. Monika RusseggerováIng. Monika Russeggerová
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329