top

Prodej, Rodinné domy, 321 m² - Brno-Komín

Souhrnné info
Ev.č.:
30129
Cena:
info v RK
+ provize RK, včetně právního servisu
Kategorie:
Rodinné domy
Lokalita:
Brno - Brno-Komín
Okres:
Brno-město
Velikost:
5 a více pokojů
Plocha užitná:
321 m²
Plocha podlahová:
321 m²
Plocha pozemku:
409 m²
Plocha zastavěná:
110 m²
Počet podlaží:
4
Stav objektu:
Dobrý
Budova:
Cihlová
Typ domu:
Patrový
Poloha objektu:
Řadový
Umístění objektu:
Klidná část obce
En. náročnost b.:
F - Velmi nehospodárná
Ukazatel ENB:
186 kWh/m2 za rok
podle vyhlášky:
vyhláška 264/2020 Sb
Zařízený:
Částečně
Parkování:
Ano
Garáž:
Ano
Výtah:
ne
Balkón:
ano
Terasa:
ano
Lodžie:
ano
Bazén:
ano
Sklep:
ano
Komunikace:
Asfaltová
Doprava:
Silnice, MHD, Autobus
Voda:
Dálkový vodovod, Studna
Elektřina:
230V, 400V
Plyn:
Individuální
Odpad:
Veřejná kanalizace
Topení:
Ústřední plynové
Popis

AMBIENTEN VIP nabízí exkluzivně k prodeji řadovou koncovou vilu v žádané a atraktivní lokalitě Brno-Komín na ulici Záhumní.

Nemovitost je vhodná pro rodinné bydlení, nebo ji lze na základě platného stavebního povolení přebudovat na tři bytové jednotky. Nemovitost je z roku 1989 a byla průběžně udržována. Je situována v boční klidné ulici s výhledy do zahrad. CP pozemku činí 409 m2, ZP domu 110 m2, UP domu 321,5 m2. Má oplocenou udržovanou zahradu s bazénem. Projekt na přestavbu domu vč. vizualizací a projektové dokumentace je k dispozici. Každý z bytů dle projektu by po realizaci přestavby měl samostatné vstupy z venkovního prostoru s možností parkování. Součástí přestavby je i nová moderní fasáda s balkony a terasami. Pro zajištění soukromí jsou navrženy samostatné venkovní vstupy do bytových jednotek. Nemovitost je v dobrém technickém stavbu a je ihned k dispozici bez nutnosti akutních oprav.

1.PP o celkové ploše 91m2 se nachází technická místnost, kde je umístěný plynový kotel (prádelna), přes který je vytápěn celý dům, garáž pro jeden vůz, možnost parkování dalších dvou vozů na vlastním pozemku, dále sauna s toaletou a sprchou, fitness místnost, prostorná chodba, sklad

V 1.NP o celkové ploše 88,9m2 vč. terasy se nachází vstupní hala, kuchyně, jídelna s terasou do zahrady obývací pokoj s krbem, toaleta s umyvadlem.

Ve 2.NP o celkové ploše 88,4m2 jsou tři pokoje, koupelna se sprchou, vanou a dvěma umyvadly, 2 x lodžie

Ve 3.NP o celkové ploše 53,2m2 je prostorný podkrovní pokoj s výhledy, kuchyně s jídelnou a úložný prostor.

Přímý vstup na zahradu je jak z 1. PP, tak i z terasy z 1.NP. V návrhu rekonstrukce a přestavby domu je kladen důraz na eleganci a funkčnost jednotek. U objektu jsou k dispozici 4 parkovací stání.

Koupi je možné financovat bankovním úvěrem. Pokud tedy toužíte po rodinném bydlení v atraktivní městské části Brno – Komín a přitom hledáte klid a soukromí na zahradě u bazénu, tak tento dům je určen právě vám.

Lokalita Brno-Komín nabízí plnou občanskou vybavenost V bezprostředním okolí je nízká zástavba rodinných domů. Obslužná příjezdová komunikace je slepá, neprůjezdná, ale průchozí. Z druhé strany jsou zahrady sousedních rodinných stavení. Průchodem se po pár krocích ocitneme v nákupní ulici s obchody, kavárnami, restauracemi a ostatními službami. V dosahu je městská hromadná doprava – tramvaj, trolejbus, autobus. V dostupné vzdálenosti 3-5 zastávek hromadné dopravy jsou v dosahu medlánecké letiště s nádhernou okolní přírodou, ZOO a brněnská přehrada, lákající ke sportovnímu, či turistickému vyžití.

Doporučujeme prohlídku této nemovitosti, v případě jakéhokoliv dotazu neváhejte kontaktovat realitního specialistu.

Ing. Monika RusseggerováIng. Monika Russeggerová
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329