top

Prodej, Rodinné domy, 103 m² - Brno - Bystrc

Souhrnné info
Ev.č.:
30064
Cena:
6 500 000 Kč
+ provize RK, včetně právního servisu
Kategorie:
Rodinné domy
Lokalita:
Nad kašnou, Brno - Bystrc
Okres:
Brno-město
Velikost:
2 pokoje
Plocha užitná:
103 m²
Plocha pozemku:
98 m²
Stav objektu:
Před rekonstrukcí
Budova:
Cihlová
Typ domu:
Patrový
Poloha objektu:
Řadový
Umístění objektu:
Klidná část obce
Zástavba:
Obytná
En. náročnost b.:
G (PENB nedodán)
Zařízený:
Částečně
Garáž:
Ano
Počet garáží:
1
Výtah:
ne
Terasa:
ano (30 m²)
Komunikace:
Dlážděná
Telekomunikace:
Telefon, Internet, Satelit, Kabelová televize, Kabelové rozvody, Ostatní
Doprava:
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda:
Dálkový vodovod
Elektřina:
230V
Plyn:
Plynovod
Odpad:
Veřejná kanalizace
Topení:
Lokální plynové
Popis

AMBIENTEN VIP nabízí k prodeji řadový rodinný dům o aktuální dispozici 2+1 s terasou, garáží a možností využití podkroví, nebo eventuální nástavby dalšího obytného patra domu. Dům je situovaný v ulici Nad Kašnou v klidné městské části Brno-Bystrc. Dům doporučujeme buďto jako dostupnou možnost rodinného bydlení, nebo jako investiční příležitost do budoucna.

Dispoziční řešení:
Na úrovni terénu se nachází vstupní branka, garáž a prostory technického zázemí domu (kotelna). Vjezd do garáže je možný přímo z ulice, průchod do dvora bočními dveřmi. Obytný prostor domu s velmi praktickou terasou je přístupný po jednoramenném venkovním schodišti. V domě je situovaný hlavní obytný prostor se vstupem na podkroví (možnost dalšího obytného prostoru), ložnice, kuchyně, koupelna, samostatná toaleta a prostory chodby za vstupními dveřmi. Pro detailní informace je možné zaslat půdorys objektu.

Užitná plocha všech interiérů činí včetně stavebně nedokončeného podkroví celkem 102,96 m2 (z toho 50,15 m2 užitné plochy domu, 10,82 m2 technické zázemí, 11,74 m2 garáž a podkroví o výměře 30,25 m2 přístupné přes hlavní obytný prostor) + terasa o výměře 16,72 m2. Plocha pozemku činí 98 m2 (zastavěná plocha a nádvoří).

Vytápění a ohřev vody jsou v domě řešeny novým plynovým kotlem BAXI a radiátory. Objekt je napojen na veřejný vodovod, kanalizaci, plyn a elektřinu. Dům je aktuálně obyvatelný, doporučujeme ale rekonstrukci, případně částečnou přestavbu.

Městská část Brno-Bystrc je stále více oblíbenou destinací pro rezidentní bydlení. Okolní krásná příroda, výborná občanská vybavenost a bezproblémová dojezdová vzdálenost do centra města Brna jsou kombinací všeho, co k pohodlnému rodinnému bydlení potřebujete. Z občanské vybavenosti jsou zde čtyři základní školy, jedno gymnázium, dvě pošty, služebna policie ČR a městské policie, tři zdravotnická zařízení, zoologická zahrada, knihovna, řada restauračních zařízení a mnoho dalšího. Dále je zde několik sportovních klubů a zájmových organizací. Ve vzdálenosti cca 800 metrů vzdušnou čarou se nachází Přístaviště u Brněnské přehrady.

Ke kupní ceně bude připočtena provize RK. Pro další informace, zaslání dokumentace a domluvení termínu prohlídky se neváhejte informovat u realitního specialisty uvedeného u inzerátu. Budu se na vás těšit.

Ing. Filip ŠtofkaIng. Filip Štofka
Mobil: +420 607 439 629
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329