top

Prodej, Rodinné domy, 128 m² - Mikulov

Souhrnné info
Ev.č.:
30233
Cena:
info v RK
včetně provize, včetně právního servisu
Kategorie:
Rodinné domy
Lokalita:
Krautgartnerova, Mikulov
Okres:
Břeclav
Velikost:
4 pokoje
Nízkoenergetický:
ano
Plocha užitná:
128 m²
Plocha pozemku:
675 m²
Plocha zahrady:
461 m²
Stav objektu:
Novostavba
Budova:
Cihlová
Typ domu:
Patrový
Poloha objektu:
Rohový
Umístění objektu:
Klidná část obce
Zástavba:
Obytná
En. náročnost b.:
B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB:
57 kWh/m2 za rok
podle vyhlášky:
vyhláška 78/2013 Sb
Míst k parkování:
2
Parkování:
Ano
Balkón:
ano
Terasa:
ano
Komunikace:
Asfaltová
Doprava:
Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Voda:
Dálkový vodovod
Elektřina:
230V, 400V
Plyn:
Plynovod
Odpad:
Veřejná kanalizace
Topení:
Podlahové
Popis

AMBIENTEN VIP Vám nabízí prodej nádherného koncového rodinného domu v samotném srdci Pálavy v obci Mikulov s výhledy na Mikulovský zámek i Svatý kopeček

Celý dům je velice moderní a chytře řešený. Velkou výhodou nemovitosti je jen jeden sousední dům z pravé strany a z druhé travnatá zeleň. Byl kolaudován v roce 2022, nabízí 3 samostatné ložnice, honosný obývací prostor s kuchyňským koutem, 3 koupelny, 3 toalety a 2 parkovací stání před domem. V celém domě byly použity nadstandardní a přírodní materiály - dřevěné podlahy, bezfalcové magnetické dveře, velkoformátové dlažby. Veškerá okna v nemovitosti jsou plastová trojskla s vybudovanou přípravou na venkovní žaluzie. V domě je celoplošné teplovodní podlahové vytápění s kondenzačním plynovým kotlem Baxi duotech. Nechybí zde ani příprava na krb, klimatizaci, přípojku k dobíjení automobilu, retenční nádrž 4m3 pro zavlažování Vaší zahrady a příprava na zahradní sprchu. Dům je nízkonákladový, zpracován do energetického standardu B a tím se zařazuje do velmi úsporného bydlení.

Dispozice nemovitosti řešena následujícím způsobem:

Při vstupu do domu se ocitnete v prostorné předsíni, kde po levé straně se nachází ložnice, po pravé straně je technická místnost společně s plynovým kondenzačním kotlem, který je napojen na celoplošné podlahové vytápění a přípravou na přačku. Následně vedle technické místnosti se nachází zcela zkompletovaná koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, záchodem, přípravou na bidet společně s veškerými sanitárními úpravami a bateriemi. Dále máte přístup z předsíně do obývacího prostoru s přípravou pro kuchyňskou linku s přímým vstupem na nádhernou terasu společně se zahradou.

V 1. patře se nachází 2 samostatné pokoje s dřevěnými podlahami, které jsou otočeny na východ-jih-západ. Výhodou této nemovitosti je, že oba z pokojů mají vlastní koupelnu s toaletou, umyvadlem, sprchovým koutem a přípravou na bidet. Ložnice dispozičně na východ má krásnou terasu, která nabízí klidné posezení s výhledy do okolních zahrad.

Dům je vhodný i jako zajímavá investiční příležitost, nejen k vlastnímu bydlení, ale i k okamžitému pronájmu.

Lokalita Mikulov je určená pro nadšence kultury, historie, přírody a zároveň klidnému bydlení. Nachází se zde veškerá občanská vybavenost společně s dobrou dojezdovou vzdáleností do Brna i Vídně. Mikulov se také nachází v samotném centru vinařství, proto zde nechybí ani vinařské stezky se zastávkami v místních a rodinných vinných sklípcích či degustace vín ve vinárnách a vinotékách.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Ing. Monika RusseggerováIng. Monika Russeggerová
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329