top

Prodej, Rodinné domy, 130m² - Vrsi-Mulo

Souhrnné info
Ev.č.:
29879
Cena:
240 000 EUR
+ provize RK
Kategorie:
Rodinné domy
Lokalita:
Vrsi-Mulo, Chorvatsko
Okres:
Velikost:
4 pokoje
Plocha užitná:
130 m²
Plocha pozemku:
900 m²
Stav objektu:
Projekt
Budova:
Cihlová
Typ domu:
Patrový
Poloha objektu:
Řadový
En. náročnost b.:
G (PENB nedodán)
Balkón:
ano
Popis

Společnost AMBIENTEN VIP si Vám dovoluje nabídnout špičkovou nemovitost v obci Vrsi-Mulo v Chorvatsku. Dům je vzdálen pouhých 140 m od moře, ve známe lokalitě nedaleko města Zadar a stojí na pozemku o celkové výměře 900 m2 v soukromé časti obklopené zelení. Pláže v okolí přibližně tří kilometrů nabízí atrakce, slunečníky, plážové bary a restaurace, vše v docházkové vzdálenosti od nemovitosti. Do vzdálenosti 130 m se nacházejí potraviny, restaurace, půjčovny kol, koloběžek i vodních zařízení (čluny, skútry…). Obec poskytuje rovněž několik kotvišť pro námořní plavidla všeho druhu. Pro milovníky přírody se nedaleko rozléhá pohoří Velebit s národním parkem Paklenica, který mimo jiné nabízí množství turistických zážitků během celého roku.

Domy v řadové zástavbě jsou jak dispozičně, tak stavebně promyšlené do detailů. U vstupu do domu se nachází předzahrádka s krytým závětřím, v zádveří se nachází šatní skříň, ze zádveří je po pravé straně přístup do samostatného WC a technické místnosti/ skladu, dispozice je pak prostorně otevřená a funkčně oddělená na obývací pokoj, kuchyň s barovým sezením a jídelnou která propojuje vnitřní prostor s vnější krytou terasou a zahradou. Na zahradě se nachází sprcha, krytá terasa, prostor pro případné umístění grilu, bazénu nebo jacuzzi. V prvním patře se nachází koupelna a tří pokoje. Nábytek je vyroben na míru za použití kvalitních materiálů. Po dohodě je možné upravit dekor nábytku, nášlapné vrstvy podlahy jako i dispozice.

Nemovitosti v této lokalitě jsou vhodné pro každého, kdo hledá oddych v příjemném prostředí, zároveň mu není cizí kulturní, sportovní nebo noční život.

V ceně nemovitosti jsou zahrnuté vnitřní výplně otvorů, kompletní elektroinstalace, hygienické místnosti včetně obkladů a sanitárního vybavení, nášlapné vrstvy podlah (dlažba), plastová okna s trojsklem včetně sítě proti hmyzu, elektrické vnějšími rolety, klimatizace ve všech místnostech s možností vytápění

Dispozice:
Dům A, B, C, D – dvoupodlažní v řadové zástavbě
Přízemí: obývací pokoj, jídelna, kuchyň, WC, technická místnost, terasa, zahrada
Poschodí: 3 pokoje, koupelna a balkón
K domu A možno zřídit bazén

Ing. Monika RusseggerováIng. Monika Russeggerová
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 4200350433 / 6800

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329