top

Prodej, Vila, 326m² - Brno - Sadová

Souhrnné info
Ev.č.:
29707
Cena:
info v RK
+ provize RK, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí
Kategorie:
Vila
Lokalita:
Brno - Sadová
Okres:
Brno-město
Velikost:
5 a více pokojů
Plocha užitná:
326 m²
Plocha pozemku:
937 m²
Počet podlaží:
2
Stav objektu:
Novostavba
Budova:
Cihlová
Typ domu:
Patrový
Poloha objektu:
Samostatný
Umístění objektu:
Klidná část obce
Zástavba:
Obytná
En. náročnost b.:
G (PENB nedodán)
Garáž:
ano
Počet garáží:
2
Terasa:
ano
Komunikace:
Asfaltová
Telekomunikace:
Telefon, Internet, Satelit, Kabelová televize, Kabelové rozvody, Ostatní
Doprava:
Silnice, MHD, Autobus
Voda:
Dálkový vodovod
Elektřina:
230V, 400V
Plyn:
Plynovod
Odpad:
Veřejná kanalizace
Topení:
Ústřední plynové
Popis

Exkluzivně si Vám dovolujeme představit prodej nové luxusní vily vhodné k rodinnému bydlení i podnikání ve velmi vyhledávané lokalitě. Tato honosná vila je dispozičně velmi promyšlená a nabízí veškeré atributy luxusního nadstandartního bydlení (výborná lokalita, prostorný hlavní obytný pokoj s kuchyní, wellness zónu, dvojgaráž, 3x koupelna, krásné výhledy na Brno).

Tato funkcionalistická novostavba disponuje dvěmi nadzemními podlažími, přičemž v prvním z nich se nachází vstupní hala, kterou procházíme do hlavního obytného pokoje. Dále je zde komora, koupelna s WC, šatna, technická místnost, sklad zahradních potřeb a dvojgaráž. V zadní části domu se nachází terasa s přípravou na vířivku a wellness zónu se saunou. Druhé nadzemní podlaží disponuje třemi prostornými ložnicemi s přístupem na venkovní ochoz, který dokola lemuje celé druhé nadzemní podlaží. Další prostorné terasy vhodné k posezení, nebo umístění zeleně se nachází po obou stranách vily. Přidanou hodnotou této vily je její lokalita s krásnými panoramatickými výhledy na město Brno. Na patře jsou dále situovány dvě koupelny a samostatná toaleta. Šíře chodeb v obou podlažích je nadstandartní a nabízí možnost k umístění mnoha vestavěných skříní.

Velkou výhodou této možnosti nadstandartního bydlení je velké soukromí a lokalita městské čtvrti Sadová, která v sobě kloubí klid, spoustu okolní zeleně a krásné okolí pod Zaječí horou. Okolní zástavba je určena čistě k rezidentnímu bydlení. Občanská vybavenost je na velmi slušné úrovni, v okolí se nachází školky, obchody, restaurace i dětská hřiště. V několikaminutové dojezdové vzdálenosti je městská čtvrť Královo Pole a Brno – střed, které nabízejí kompletní občanskou vybavenost města Brna.

Pro více informací a sjednání prohlídky této luxusní nemovitosti se neváhejte kontaktovat u makléře uvedeného u inzerátu.

Ing. Monika RusseggerováIng. Monika Russeggerová
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 4200350433 / 6800

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329