top

Prodej, Vila, 326m² - Brno - Sadová

Souhrnné info
Ev.č.:
29707
Cena:
info v RK
+ provize RK, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí
Kategorie:
Vila
Lokalita:
Brno - Sadová
Okres:
Brno-město
Velikost:
5 a více pokojů
Plocha užitná:
326 m²
Plocha pozemku:
937 m²
Počet podlaží:
2
Stav objektu:
Novostavba
Budova:
Cihlová
Typ domu:
Patrový
Poloha objektu:
Samostatný
Umístění objektu:
Klidná část obce
Zástavba:
Obytná
En. náročnost b.:
G (PENB nedodán)
Garáž:
Ano
Počet garáží:
2
Terasa:
ano
Komunikace:
Asfaltová
Telekomunikace:
Telefon, Internet, Satelit, Kabelová televize, Kabelové rozvody, Ostatní
Doprava:
Silnice, MHD, Autobus
Voda:
Dálkový vodovod
Elektřina:
230V, 400V
Plyn:
Plynovod
Odpad:
Veřejná kanalizace
Topení:
Ústřední plynové
Popis

Exkluzivně si Vám dovolujeme představit prodej nové luxusní vily vhodné k rodinnému bydlení i podnikání ve velmi vyhledávané lokalitě. Vila je aktuálně ve standardu shell and core (je zde varianta ji odkoupit ve stávajícím stavu za inzerovanou cenu, nebo si ji nechat dokončit). Tato honosná vila je dispozičně velmi promyšlená a nabízí veškeré atributy luxusního nadstandartního bydlení (výborná lokalita, prostorný hlavní obytný pokoj s kuchyní, wellness zónu, dvojgaráž, 3x koupelna, krásné výhledy na Brno).

Tato funkcionalistická novostavba disponuje dvěmi nadzemními podlažími, přičemž v prvním z nich se nachází vstupní hala, kterou procházíme do hlavního obytného pokoje. Dále je zde komora, koupelna s WC, šatna, technická místnost, sklad zahradních potřeb a dvojgaráž. V zadní části domu se nachází terasa s přípravou na vířivku a wellness zónu se saunou. Druhé nadzemní podlaží disponuje třemi prostornými ložnicemi s přístupem na venkovní ochoz, který dokola lemuje celé druhé nadzemní podlaží. Další prostorné terasy vhodné k posezení, nebo umístění zeleně se nachází po obou stranách vily. Přidanou hodnotou této vily je její lokalita s krásnými panoramatickými výhledy na město Brno. Na patře jsou dále situovány dvě koupelny a samostatná toaleta. Šíře chodeb v obou podlažích je nadstandartní a nabízí možnost k umístění mnoha vestavěných skříní.

Velkou výhodou této možnosti nadstandartního bydlení je velké soukromí a lokalita městské čtvrti Sadová, která v sobě kloubí klid, spoustu okolní zeleně a krásné okolí pod Zaječí horou. Okolní zástavba je určena čistě k rezidentnímu bydlení. Občanská vybavenost je na velmi slušné úrovni, v okolí se nachází školky, obchody, restaurace i dětská hřiště. V několikaminutové dojezdové vzdálenosti je městská čtvrť Královo Pole a Brno – střed, které nabízejí kompletní občanskou vybavenost města Brna.

Pro více informací a sjednání prohlídky této luxusní nemovitosti se neváhejte kontaktovat u makléře uvedeného u inzerátu.

Ing. Monika RusseggerováIng. Monika Russeggerová
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 4200350433 / 6800

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329