top

Projekt - Brno - Staré Brno

Souhrnné info
Ev.č.:
30404
Cena:
od 8 600 000 Kč
Kategorie:
Projekt
Lokalita:
Leitnerova, Brno - Staré Brno
Okres:
Brno-město
Parkování:
Ano
Garáž:
Ano
Popis

AMBIENTEN VIP si Vám dovoluje nabídnout 11 bytových jednotek 1+kk až 4+kk v nově postavené luxusní rezidenci v centru města Brna.

Při výstavbě rezidence byly použity nejkvalitnější materiály. V bytech jsou hliníková okna s izolačními trojskly, dýhované bezpečnostní vstupní dveře o rozměru 900/2100 mm a bezfalcové interiérové dveře s výškou 210 cm. Podlahy v bytech jsou z masivního třívrstvého plovoucího dubového dřeva. V domě je umístěna centrální kotelna s výměníkovou stanicí.

Koupelny mají keramické obklady a vyhřívané dlažby od známého interiérového dodavatele DARA design. Sanita a zařizovací předměty jsou dodány od společností: ZUCCHETTI (vodovodní baterie), BOCCHI (umyvadla a toalety), SAN SWISS (sprchovací zástěny a vybavení), ZAHNDER (otopná tělesa) a GEBERIT.

V bytech se nachází příprava pro kuchyni (instalace pro dřez, myčku, digestoř a rozvody pro spotřebiče), pračku, sušičku a klimatizaci. Byt je vybaven inteligentní elektroinstalací Loxone.

K byt je možné zakoupit 1-2 garážová stání a sklep nad rámec uvedené kupní ceny.

Lokalita: Dominantou rezidence je její jedinečná poloha v klidné ulici v přímém centru městě Brna se vzdáleností jen pár minut chůze od Šilingrova náměstí, Zelného trhu, katedrály sv. Petra a Pavla, parku hradu Špilberk nebo náměstí Svobody.

Tato lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost. Pár metrů odtud je základní a mateřská škola, gymnázium a nemocnice u sv. Anny. V okolí jsou také vyhlášené kavárny, restaurace, bary, obchody, památky a parky. Zastávky MHD jsou vzdáleny přibližně 2 minuty chůzí a hlavní nádraží cca 10 minut chůzí či 2 zastávky tramvají.

V případě, že Vás jedna z nabídek zaujala a máte zájem o více informací či termín prohlídky, neváhejte nás kontaktovat!

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329