top

Projekt - Moravské Knínice

Souhrnné info
Ev.č.:
30140
Cena:
od 5 772 000 Kč
Kategorie:
Projekt
Lokalita:
Moravské Knínice
Okres:
Brno-venkov
Datum ukončení výstavby:
30. duben 2023
Zahájení prodeje:
1. únor 2023
Míst k parkování:
5
Parkování:
Ano
Garáž:
Ano
Počet garáží:
3
Počet bytů:
3
Popis

AMBINTEN VIP exkluzivně nabízí prodej nově vybudovaného bytového domu s třemi bytovými jednotkami o dispozici 3+kk, každý byt má přímo v domě svoje vlastní parkovací stání s možností parkování před domem. Bytový dům se nachází v obci Moravské Knínice, 14 kilometrů severozápadně od města Brna. Stavba bude dokončena v dubnu roku 2023.

Byt "A" o podlahové ploše 96,6 m2 v 1. nadzemním podlaží domu bude novému majiteli připraven včetně obkladů, podlah, koupelny, toalety a s přípravou pro kuchyňskou linku (kuchyňská linka není součástí výstavby). Jednotka se skládá z těchto místností: 2x chodba, ložnice, komora, sklad, pracovna, 2x WC, 2x koupelna a obytná místnost s kuchyňským koutem.

Byt "B" o podlahové ploše 76 m2 v 2. nadzemním podlaží bude novému majiteli připraven včetně obkladů, podlah, koupelny, toalety a s přípravou pro kuchyňskou linku (kuchyňská linka není součástí výstavby). Jednotka se skládá z těchto místností: chodba, dva pokoje, WC, koupelna a obytná místnost s kuchyňským koutem. Byt má k dispozici balkón o výměře 2,88 m2.

Byt "C" o podlahové ploše 80,1 m2 v 2. nadzemním podlaží domu bude novému majiteli připraven včetně obkladů, podlah, koupelny, toalety a s přípravou pro kuchyňskou linku (kuchyňská linka není součástí výstavby). Jednotka se skládá z těchto místností: chodba, dva pokoje, WC, koupelna a obytná místnost s kuchyňským koutem. Byt má k dispozici balkón o výměře 2,08 m2.

Standardy bytů:

Okna: plastová a hliníková izolační trojskla
Koupelna: dlažba keramická, obklad keramický do výšky zárubní
WC: dlažba keramická, obklady keramické
Umyvadla: keramické standard Laufen, bílé
Baterie: značky Hansgrohe
Podlahy: vinylová krytina

Zaslání veškerých standardů na dotaz.

Vytápění bytových jednotek bude zajištěno přes teplovodní systém ústředního vytápění, centrální plynovou kotelnou, radiátory osazeny termohlavicemi. V každé bytové jednotce bude měřená spotřeba samostatně. Do bytů bude provedena příprava pro zapojení spotřebičů v kuchyňské lince včetně napojovací armatury a přívodu elektřiny.

V případě dotazu nebo zájmu o prohlídku nemovitosti neváhejte kontaktovat realitního specialistu u inzerátu.

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329