top

Pronájem, Kanceláře, 231 m² - Brno

Souhrnné info
Ev.č.:
30295
Cena:
59 545 Kč za měsíc
včetně právního servisu
Kategorie:
Kanceláře
Lokalita:
Rašínova, Brno
Okres:
Brno-město
Plocha užitná:
231 m²
Stav objektu:
Po rekonstrukci
Budova:
Cihlová
Typ domu:
Patrový
Poloha objektu:
Řadový
Umístění objektu:
Centrum obce
Zástavba:
Obchodní a obytná
Datum nastěhování:
23. říjen 2023
En. náročnost b.:
G (PENB nedodán)
Zařízený:
Částečně
Výtah:
ne
Doprava:
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Popis

AMBIENTEN VIP si Vám dovoluje nabídnout nádherné kancelářské prostory v centru města Brna na ul. Rašínova s výhledem na Náměstí Svobody. Prostory jsou výjimečné především tím, že počáteční náklady na úpravu prostor jsou téměř minimální. Velkou výhodou je také okamžité nastěhování.

Prostory se nachází v 2. NP historické budovy a nabízí aktuálně 6 kancelářských místností, které jsou možné částečně přeorganizovat a upravit si tak dispozici. Do centrální haly s recepcí se dostanete přes bezpečnostní dveře. Zde se nachází toalety pro klienty či zaměstnance. Z centrální haly se pak dostanete do dalších kanceláří, které jsou díky velkým oknům celodenně prosvětlené a nabízí krásné výhledy na Náměstí Svobody a ul. Rašínova. Okna jsou odhlučněná a poskytují maximální klid a soukromí.

V druhé části kanceláří se nachází vybavená kuchyňka, která disponuje vestavěnými spotřebiči (lednicí, mrazákem a myčkou). Ta dále navazuje na další sociální zázemí pro zaměstnance (toalety pro pány i dámy), samostatnou kancelář se serverovnou a malým archívem.

Prostory o celkové rozloze 230,5m2 jsou klimatizované, vybaveny udržovaným zátěžovým kobercem, elektroinstalace s přípojkami jsou instalovány v podlaze a po obvodu místností.

V bezprostřední blízkosti kanceláří najdete množství restaurací a podniků vhodných pro firemní obědy nebo reprezentativní schůzky s obchodními partnery. Jistě oceníte také vynikající dostupnost městské hromadné dopravy.

Měsíční nájemné činí 59.545 Kč + měsíční zálohy na energie a služby ve výši 16.327,- Kč.
Provize realitního zprostředkovatele činí 59.545,- Kč.

V případě zájmu o prohlídku neváhejte kontaktovat realitního specialistu u inzerátu. Rádi vám poskytneme veškeré potřebné informace osobně.

Jiří PomklaJiří Pomkla
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329