Druhý domov u moře i výborná investice

17.9.2021

Nová exkluzivní nabídka AMBIENTEN VIP. Luxusní, velkorysé a moderní byty v Chorvatsku!

Líbí se vám myšlenka mít vlastní bydlení u moře a jezdit za sluncem kdykoliv se vám zachce? Koupě domu či bytu v zahraničí, především v přímořských destinacích, může být nejen splněný sen, ale také mimořádně výhodná investiční příležitost.
Zejména při současné situaci, kdy v řadě plážových lokalit zůstávají ceny stále příjemně dostupné a je předpoklad, že dále porostou spolu se zvýšením hodnoty samotné nemovitosti v budoucích letech. 

Dům v zahraničí podle průzkumu trhu s nemovitostmi vlastní v současné době desítky tisíc Čechů. Největší zájem ze strany klientů je dlouhodobě především o Chorvatsko. Investičně patří jadranské pobřeží k nejzajímavějším lokalitám, nemovitosti se zde v průběhu loňského roku zhodnotily o 7,5 %, covidu i propadu turismu navzdory.

Apartmán či dům využijete pro vlastní potřebu vícekrát do roka a po zbytek času může být vaše nemovitost využívána na krátkodobé pronájmy známým nebo turistům.

Společnost AMBIENTEN VIP si vám proto dovoluje nabídnout několik mezonetových bytů s vlastním soukromým bazénem a zahradou v obci Kožino Primorje nedaleko od města Zadar v Chorvatsku.

3842

Byty mají rozlohu 138,5 m² a 157 m², mají samostatný obývací pokoj s kuchyní a čtyři ložnice se dvěma lůžky, samostatnou koupelnou a toaletou. Celé byty jsou vybaveny nejkvalitnějšími materiály a technologiemi od nejlepších společností v Evropě, jako BRAC-STONE, DUB-BRUSHER nebo PANARIA. Každý z bytu má vlastní samostatný vchod, dálkově ovládanou vyhřívanou podlahu, klimatizaci a ochranné sítě proti hmyzu.

K bytu náleží zahrada o rozloze 145,6 m², kde se nachází také soukromý vyhřívaný bazén a venkovní kuchyň s vlastním grilem. Teplotu bazénu je možné ovládat přes dálkové ovládání v mobilním telefonu. Součástí jsou také tři parkovací místa.

Byt je vzdálen pouze 100 metrů od moře s klidnou pláží St.Peter’s beach. Z bytu je přímý výhled na pláž, která je oddělená borovým hájem, který má trvalý zákaz stavby.

Město Zadar je vzdálené jen 15 minut autem. Je to oblíbená destinace pro milovníky odpočinku, turistiky, sportu i nočního života. Má skvělou dostupnost jak po dálnici, tak pro cestující leteckou dopravou. Mezinárodní letiště Zadar se nachází 20 minut od města.

Je ideální pro celoroční bydlení a také jako vhodná investice pro uložení a zhodnocení finančních prostředků.

Více informací vč. fotografií  naleznete na webových stránkách v sekci NEMOVITOSTI.

IMG_7819

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 4200350433 / 6800

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329