Odhad nemovitosti Okamžitý výkup

Prodány další luxusní nemovitosti - unikátní Vily s pozemky v lokalitě Brno-Žebětín

28.8.2023

AMBIENTEN VIP si na svůj seznam prodaných nemovitostí může zapsat další skvost. Jedná se o moderní vilu a sousedící menší vilku, obě vystavěné v moderním funkcionalistickém stylu a okolní rozsáhlé pozemky včetně golfového hřiště.

VELKÁ VILA

Samostatně stojící luxusní vila ve výjimečné lokalitě Brno-Žebětín přímo u lesa nabízející klidné, ale moderní bydlení v údolí, které je obklopeno zelení. Celková plocha pozemků činí 4.319 m², ZP a nádvoří vily činí 691 m², UP činí celkem 713 m². Jedná se o unikátní nemovitost, která svým provedením a umístěním v rámci lokality nabídne budoucím majitelům jedinečný nadstandard. Nemovitost byla velice nákladně vystavěna dle přání předchozího majitele a nechybí zde vlastní fitness, wellness s nerezovým bazénem a vodopádem, finská sauna, vířivka, vlastní šatna k bazénu se sprchou, posilovna, garáž pro 5 vozů s možností dalšího parkování venku na pozemku, venkovní bazén se slanou vodou, terasa určená pro grilování, střešní terasa, vlastní golfové hřiště a mnoho dalšího. Dominantou celé vily jsou gabionové ploty, které ji lemují a umožňují nemovitosti absolutní soukromí.

Odkaz: klikněte zde

MALÁ VILA

Sousedící menší třípatrová vila též vystavěná v moderním funkcionalistickém stylu nabízí bydlení v luxusu s výhledy do úžasné okolní přírody. CP pozemku činí 1.258 m², ZP a nádvoří vilky 92 m², UP činí 200 m². Nemovitost disponuje vlastní příjezdovou bránou, garáží pro jeden vůz s možností parkování dalších vozů na vlastním pozemku. Zahrada je osázena okrasnými keři a dominantou jsou opět úžasné gabionové ploty, které lemují celou zahradu. V horní části zahrady je nyní zbudované hřiště nabízející příjemné místo pro sport a odpočinek. Obě nemovitosti jsou vybavené jak moderními technologiemi, tak i nejkvalitnějšími materiály, které uspokojí náročné klienty.

Odkaz: klikněte zde

vila_1_006

 

vila_2_017

 

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329