Odhad nemovitosti Okamžitý výkup

Důvěřujte nám v prodeji, tyto nemovitosti již mají nové majitele

25.9.2023

V roce 2023 naše realitní kancelář dokázala zobchodovat několik luxusních nemovitostí. Prohlédněte si ty nejlepší z nich, které už mají nové majitele.

VILA BRNO - STRÁNICE

Exkluzivní prvorepubliková vila z roku 1924 od významného stavitele - Ing. Viléma Windholze, autora památkově chráněné secesní vily Anna a části budov na BVV. Vila je postavena v architektonickém stylu vídeňské secese a nachází se ve vyhledávané lokalitě Masarykova čtvrť. Nemovitost stojí na pozemku o celkové ploše 1.138 m², z toho zastavěná plocha činí 261 m², každé podlaží má výměru 137 m² + terasy, zimní zahrada, suterén a garáž. Svým umístěním nabízí naprosté soukromí a prosluněnou zahradu s okrasným jezírkem a zahradním altánem.

Odkaz: klikněte zde

DSC_3516-EditDSC_3549-Edit

RODINNÝ DŮM - BRNO - SOBĚŠICE

Prostorná rodinná vila původně z roku 1939 navržená architektem Hlouškem v atraktivní lokalitě Brno – Soběšice, v naprosto klidném prostředí s neskutečnými výhledy na okolní lesy i pálavské kopce. Nemovitost je velice prakticky řešená, jelikož v každém patře vily, která jsou celkem tři se nachází samostatné bytové jednotky umožňující jak vícegenerační bydlení, tak i kombinaci bydlení s podnikáním. Navíc velkorysé prostory suterénu umožňují mít v domě dílnu, pracovnu, wellness nebo vlastní fitness.

Odkaz: klikněte zde

DJI_0633DSC_4811-Edit

RODINNÝ DŮM - ŽABČICE

Krásný moderní rodinný dům typu bungalov 4+kk o užité ploše 160 m² v obci Žabčice. Nemovitost se nachází na okraji obce s pěknou, bohatě osazenou zahradou o výměře 645 m² s výhledy do okolní přírody. Součástí nemovitosti je bazén na zahradě a také samostatně stojící garáž.

Odkaz: klikněte zde

DSC_7756-EditDSC_7856-Edit

RODINNÝ DŮM - LIPŮVKA

Rodinný dům v obci Lipůvka situovaný v boční klidné ulici nabízí naprostý klid a soukromí přímo u lesa. Disponuje velkou rozlehlou zahradou, samostatně stojící garáží s místem pro dvě vozidla a nabízí možnost parkování dalších vozů na vlastním pozemku. Nemovitost působí velice útulně a nový majitelé mohou být nadšeni nejen z úžasného obývacího pokoje směrem do zahrady, ale především z místa, kde se dům nachází.

Odkaz: klikněte zde

DSC_3640-EditDSC_3733-Edit

RODINNÝ DŮM - MODŘICE

Samostatně stojící rodinná vilka 5+kk s úžasnou okrasnou zahradou nabízející naprosté soukromí s orientací na JZ. Vilka se nachází v boční klidné ulici a nadchne především naprostým soukromím. Parkování vozů je možné buďto v rámci dvou garáží a dále před domem lze parkovat další dvě auta. Interiér domu působí velice vkusně a je vhodný pro rodinné bydlení.

Odkaz: klikněte zde

DSC_4817DSC_4891-Edit

RODINNÝ DŮM - ABTENAU

Rodinný dům, který byl řadu let provozován jako penzion, nachází se v úžasné lokalitě obce Abtenau přímo u vleku a je vzdálen 45 km jižně od Salzburgu. Dům nabízí možnost novým majitelům navázat na dlouholetou tradici provozování zavedeného penzionu, nebo přestavbu na rodinné bydlení. V obci se nachází koupaliště, lyžařský vlek, horská dráha, lanovka, obchody, zdravotnické středisko, malebné náměstí nabízející hotely, restaurace, lze zde provozovat řadu sportovních aktivit od cyklistiky, po paragliding, dále pěší turistiku, horolezectví a mnoho dalšího.

Odkaz: klikněte zde

IMG_7218 kopie 2IMG_7196 kopie

RODINNÝ DŮM - BRNO - STRÁNICE

Řadový rodinný dům určený k rekonstrukci v atraktivní lokalitě Brno - Masarykova čtvrť nabízí ze všech pater nemovitosti fantastické výhledy na brněnské výstaviště. Dům je tvořen celkem čtyřmi patry s tím, že svojí polohou a umístěním je vhodný jak na zachování vícegeneračního rodinného bydlení, tak na investici a vybudování čtyř bytových jednotek, případně založení sídla firmy.

Odkaz: klikněte zde

IMG_5065 2IMG_5116

RODINNÝ DŮM - KROMĚŘÍŽ

Rodinný dům o dispozici 6+1 s garáží a okrasnou zahradou, která nabízí naprosté soukromí uprostřed vzrostlé zeleně. Zastavěná plocha domu činí 177 m², zahrada 164 m², pozemek celkem 341 m², užitná plocha domu 245,4 m²

DSC_3481-Edit kopieDSC_3509-Edit-Edit

BYT 4+KK - BRNO - ŠTÝŘICE

Velmi luxusní a nadstandardně vybavený byt o dispozici 4+kk s krbem, klimatizací, terasou s překrásnými panoramatickými výhledy a dvěma parkovacími místy v lokalitě Brno - Štýřice. Podlahová plocha bytu činí 113,9 m², sklepní kóje 10,2 m² a terasy 8,5 m². Celková výměra bytu včetně sklepní kóje a terasy je 132,6 m².

Odkaz: klikněte zde

DSC_9993-EditDSC_0061

BYT 4+KK - BRNO - BYSTRC

Krásný byt o dispozici 4+kk se zimní zahradou v klidné lokalitě městské části Brno-Bystrc na ul. Chudčická. Byt nabízí krásné výhledy na Žebětín a okolní lesy. Celková užitná plocha bytu je 100 m².

DSC_2673-Edit-EditDSC_2659-Edit

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329