Odhad nemovitosti Okamžitý výkup

NENECHTE SI UJÍT EXKLUZIVNÍ VILU NA NEJPRESTIŽNĚJŠÍ ADRESE V BRNĚ

9.6.2022

Hledáte reprezentativní sídlo firmy nebo bydlení na jedné z nejprestižnějších adres v Brně - Masarykově Čtvrti? Již Nemusíte! AMBIENTEN VIP si Vám dovoluje nabídnout exkluzivní vilu s historickými kořeny, která prošla kompletní rekonstrukcí, přesto jí byl ponechán její původní ráz.

Tato unikátní vila je usazena do krásné okrasné zahrady se vzrostlými stromy. Parkování je zde zajištěno na vlastním pozemku, a to v garáži pro dva vozy, nebo na venkovních parkovacích místech pro dalších pět vozů. Pozemek je celý oplocený s příjezdovou bránou na dálkové vládání. Nemovitost je vhodná jako reprezentativní sídlo společnosti, ale také jako luxusní rodinné bydlení.

V rámci rekonstrukce, která byla ukončena v letošním roce došlo k výměně oken, podlah, kompletních rozvodů, omítek, střechy, jsou zde nové rozvody elektro, IT, dále je zde kompletně nová vzduchotechnika v suterénu domu a nové topení. Vstup do domu je do 1NP o výměře 132 m2 + balkon 12 m2. Patro tvoří vstupní halu, dále čtyři prostorné pokoje, dvě místnosti vhodné jako archiv, koupelna se sprchou a toaletou, samostatná toaleta a kuchyňka. 2NP o výměře 132m2 + balkon 1,5 m2 je tvořeno třemi pokoji, koupelnou se sprchou a toaletou, dále samostatnou toaletou. Hlavní místnost ústí na luxusní prostornou terasu s výhledem na Brno. Ve 3NP se nachází půdní prostor o výměře 129 m2 vhodný na uskladnění. Suterén domu o výměře 122m2 je vybavený vzduchotechnikou a je možné ho plně využívat jako kancelářské prostory, jelikož má přirozené osvětlení. Nemovitost je vybavena alarmem a kamerovým systémem. Přístupová cesta od garáží k vile je nasvícená. Nemovitost je napojena na všechny inženýrské sítě. Vytápění vily zajišťuje plynový kotel Viessmann a v každém patře je umístěn vlastní termostat pro regulaci teploty. Každé patro má vlastní zvonek z ulice. Celá nemovitost má nové osvětlení. Vila je vybavena zabezpečovacím systémem Jablotron security s napojením na centrální pult. Vila je ihned volná k nastěhování.

Velice doporučujeme nabídku této mimořádné nemovitosti. Pro sjednání prohlídky se na nás neváhejte obrátit na telefonním čísle 602 791 990.

https://www.ambienten.cz/pronajem-vila-brno-okres-brno-mesto-pronajem-luxusni-reprezentativni-vily-v-lokalite-brno-masarykova-ctvrt-3914

IMG_6318 kopie 2

IMG_6311 kopie

IMG_6426 kopie

pronajem-luxusni-reprezentativni-vily-v-lokalite-brno-masarykova-ctvrt-img-6457-kopie-2-759c04

 

 

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329