top

Prodej, Vila, 216m² - Moravany

Souhrnné info
Ev.č.:
29831
Cena:
info v RK
+ provize RK, včetně právního servisu
Kategorie:
Vila
Lokalita:
Moravany
Okres:
Brno-venkov
Velikost:
5 a více pokojů
Plocha užitná:
216 m²
Plocha pozemku:
1.252 m²
Počet podlaží:
1
Stav objektu:
Novostavba
Budova:
Cihlová
Typ domu:
Patrový
Poloha objektu:
Řadový
Umístění objektu:
Klidná část obce
Zástavba:
Obytná
Rok výstavby:
2019
En. náročnost b.:
G (PENB nedodán)
Zařízený:
Ne
Míst k parkování:
2
Parkování:
Ano
Garáž:
Ano
Počet garáží:
2
Terasa:
ano (77m²)
Komunikace:
Asfaltová
Telekomunikace:
Telefon, Internet, Satelit, Kabelová televize, Kabelové rozvody
Doprava:
Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda:
Dálkový vodovod
Elektřina:
120V, 230V
Odpad:
Veřejná kanalizace
Topení:
Jiné
Popis

V zastoupení našeho klienta Vám společnost AMBIENTEN VIP s.r.o. nabízí jedinečnou možnost vlastnit luxusní vilu 5+ kk nedaleko města Brna. Tento dvoupodlažní moderní dům o podlahové ploše 216 m² s rozhlehlým pozemkem 1.252 m² nabízí široké možnosti využití.

V přízemí domu se nachází prostorná vstupní hala 12,6 m², samostatná koupelna 4,7 m², obývací pokoj s kuchyňským koutem 49,2 m² a vstupem na terasu 41 m². Dále je zde pokoj, využitelný jako pokoj pro hosty nebo pracovna o velikosti 17,9 m².

V prvním nadzemním podlaží se nachází ložnice 24,8 m² s přímým vstupem na terasu 35,8 m², samostatná koupelna 11,1 m², dva dětské pokoje o rozměrech 14 m² a 16 m², technická místnost či šatník 4,5 m².

Tato moderní funkcionalistická vila se vyznačuje zajímavým standardem a velkorysými dispozicemi. Střecha je vegetační, což zajistí přírodní a estetickou izolaci. Prostorné zahrady nabízejí dostatek místa pro bazén, dětské prolézačky či wellness zónu.
Velkoformátová hliníková okna jsou zasklena izolačními trojskly s výbornou tepelnou a hlukovou izolací, topení a ohřev vody zajišťuje tepelné čerpadlo.
Celý koncept interiéru je pojatý osobitě, pro náročného klienta, s prostorem pro vybavení dle vlastního vkusu.

Vila svojí polohou nabídne ničím nerušený výhled na jihozápadní část města Brna, který nebude v budoucnu narušen díky stavební uzávěře, končící na hranici pozemku.

Zahrada je navržena tak, aby co nejvíce komunikovala s exteriérem i interiérem domu, což je jeden z nejdůležitějších aspektů návrhu.

Je zde jedno garážové stání a je také možnost parkovat další automobil před domem.

V lokalitě Moravany se snoubí bydlení v poklidné atmosféře s výbornou dostupností velkoměsta. Jsou obcí přilehlou k jihozápadní části Brna, ve které se nachází pošta, škola, školka, restaurace i cukrárna. Do obchodního centra Futurum je to autem pouhých 5 minut a do centra města Brna se dostanete do 10 minut. Zastávka MHD je vzdálena 5 minut a do centra Brna, na hlavní nádraží, důležitý přestupový uzel, přijedete MHD do 27 minut. Pokud potřebujete vyjet mimo město Brno, je Vám k dispozici nedaleký nájezd na dálnici D1 či D2.

Pro více informací ohledně této luxusní vily v Moravanech u Brna se neváhejte informovat u realitního specialisty uvedeného u inzerátu a domluvte si termín prohlídky. Budeme se na vás těšit.

Ing. Monika RusseggerováIng. Monika Russeggerová
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 4200350433 / 6800

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329