Zámecký hotel Vranov nad Dyjí

4.8.2020

Nejen nové a moderní nemovitosti

​Exkluzivně si Vám dovolujeme nabídnout k prodeji zámecký hotel nacházející se v malebném údolí řeky Dyje a v těsné blízkosti zámku Vranov nad Dyjí. Hotel disponuje kapacitou ubytování 23 pokojů, které jsou rozděleny na dvou až čtyřlůžkové, a dále 2 nádherné apartmány. Apartmány jsou vybaveny nábytkem, jež v sobě zobrazuje typické rysy historičnosti a hosté hotelu se zde mohou cítit opravdu jako na zámku.

Součástí hotelu je také restaurace, vhodná k pořádání oslav, rautů, svateb, firemních školení, večírků apod. Dále je zde konferenční sál pro 120 osob a vinárna s letní terasou a výhledem na zámek.

Okolí zámeckého hotelu nabízí mnohá využití jak pro historické nadšence, tak i sportovce či rodiny s dětmi. V blízkosti se nachází známá Vranovská přehrada, jedna z nejčistších a nejteplejších přehrad v České republice. Milovníci přírody zde naleznou krásné výhledy a scenérie, jež stojí za podívanou. Nedaleko Vranova nad Dyjí je nespočet dalších hradů a zámků, typickými a velmi navštěvovanými jsou hrad Bítov, zřícenina hradu Cornštejn či Rakouský hrad Hardegg.

Zaujalo Vás toto pohádkové místo? Neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace či domluvení prohlídky v Zámeckém hotelu Vranov nad Dyjí. Budeme se na Vás těšit.

https://www.ambienten.cz/prodej-ubytovani-vranov-nad-dyji-okres-znojmo-prodej-krasneho-plne-funkcniho-zameckeho-hotelu-v-malebnem-udoli-reky-dyje-ve-vranove-nad-dyji-3701

DSC_3229DSC_3246-EditDSC_3071-Edit

DSC_3056-Edit

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 4200350433 / 6800

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329