Zpět na výpis nemovitostí

Prodej rozsáhlého areálu v malebné krajině Panské Dubenky, celková plocha 21.122 m2, zastavěná plocha v celku 2.880 m2, užitná plocha 4.500 m2

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rozlehlý areál s širokou škálou využití. Objekt nabízí celou řadu volných i zastavěných prostorů situovaných v blízkosti krásného rybníka Doubrava. Areálem protéká potok z tohoto rybníku. Objekt byl v minulosti primárně užíván jako administrativní a skladovací zázemí ve vlastnictví státu (sklady léků, léčiv a drobného i většího zdravotnického materiálu).

Hlavní třípatrový objekt je dispozičně postaven ve tvaru "U" s velkou, udržovanou a prakticky využitelnou půdou. V objektu je původní výtah. K tomuto objektu je připojen dvoupatrový dřevěný sklad, na který navazuje menší domek. Do vnitrobloku se dá přijet automobilem s nájezdem do skladu. V zadní části objektu jsou 4 velké zděné garáže na nákladní auta. Naproti hlavnímu objektu je situován dvojdomek, který sloužil k bydlení velícím důstojníkům. Ve sklepních prostorách je k dispozici od roku 2003 nová, doposud nepoužívaná kotelna. Na pozemku jsou dále 3 další plechové haly, opět ve velmi dobrém stavu, bez nutnosti dalších investicí (jedna sloužila v minulosti jako sklad paliv). V areálu je ještě jeden menší objekt, který sloužil jako kovárna, dílna apod.

Na pozemku jsou asfaltové komunikace a plechové haly, které jsou ve velmi dobrém stavu (budovy v objektu jsou čisté, udržované, bez vlhkosti a ve velmi dobrém technickém stavu). Je zpracován pozitivní ekologický audit na bezproblémovost kontaminace zeminy. V areálu je k dispozici vlastní studna. Objekt je průběžně udržován správcem, který bydlí v sousedním objektu (větrání, čištění odtoků, doplnění tašek na středu, sečení trávy atd...). V roce 2002 byla provedena rekonstrukce elektřiny a topení (vytápění LTO - cena rekonstrukce byla ve výši 7.000.000 Kč,-). Objekt se nachází v malebné krajině mezi Pelhřimovem, Telčí a Jindřichovým Hradcem, kousek od obce Studená a Strmilov, v oddělené části obce Panské Dubenky.

Vřele doporučujeme osobní prohlídku, kde nejlépe oceníte velkolepost areálu s nejrůznějšími možnostmi využití. Pro více informací se neváhejte obrátit na realitního specialistu uvedeného u inzerátu, který Vám podá kompletní informace.

Souhrnné informace

Ev.č.: 29678
Cena: 15 000 000 Kč
včetně DPH, + provize RK, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí
KategorieOstatní komerční nemovitostiLokalitaPanské Dubenky
OkresJihlavaPlocha užitná4.500 m²
Stav objektuPřed rekonstrukcíBudovaCihlová
Typ domuPatrovýEn. náročnost b.G (PENB nedodán)
ParkováníanoGarážano
KomunikaceAsfaltováDopravaSilnice, Autobus
VodaMístní zdrojElektřina230V, 400V
TopeníLokální plynové, Lokální tuhá paliva

Zakázku vyřizuje

Ing. Monika Russeggerová

Ing. Monika Russeggerová

Mobil:+420 733 525 123
E-mail:[email protected]
Adresa:Mezírka 775/1
Brno - Veveří

Poslat dotaz makléři

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Dotaz:
 

Přeposlat nabídku známému

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Zadejte email, na který si
přejete přeposlat uvedenou nabídku:
Zpráva pro adresáta: