Odhad nemovitosti Okamžitý výkup

VELMI ÚSPĚŠNÝ PRVNÍ KVARTÁL 2024 - REALIZOVANÉ PRODEJE

20.5.2024

Rok 2024 začal prodejně velice úspěšně a naší společnosti se podařilo zobchodovat opět několik velice krásných nemovitostí, které si našli své nové majitele.​

Jelikož disponuje největší databází klientů poptávající luxusní nemovitosti, je prodej přes naši společnost garancí movité klientely s jasně vydefinovanými požadavky. Většina našich klientů disponuje hotovostními prostředky bez nutnosti čerpání hypotečních úvěrů. Aktuálně pro naši klientelu poptáváme rodinné domy, pozemky a byty v lokalitě Brno - město a Brno - venkov, jedná se o námi prověřené klienty, kteří akutně poptávají tyto typy nemovitostí. V případě, že i vy disponujete nemovitostí, kterou zvažujete v letošním roce prodat/pronajmout, budeme velice rádi, když si s námi sjednáte schůzku. Budeme se těšit na setkání s Vámi. 

Za společnost AMBIENTEN VIP, jednatelka Ing. Monika Russeggerová

VILA BRNO - KNÍNIČKY

Skvostná samostatně stojící vila o užitné ploše 414 m² s pozemkem 1514 m² v lokalitě Brno - Kníničky. Vila disponuje zahradou, bazénem, dvěma terasami, garáží pro dva vozy a možností parkování až čtyř vozů na vlastním pozemku v naprostém soukromí s úžasnými výhledy na brněnskou přehradu. 

Odkaz: zobrazit nabídku 

DSC_4974-Edit

RODINNÝ DŮM - ČESKÁ U BRNA

Luxusní rodinný dům se zahradou, terasou, garáží pro dva vozy a parkováním pro tři další vozy před domem v obci Česká u Brna. Kvalitně postavený minimalistický dům provedený v jemných barvách. Kolaudace domu proběhla v roce 2010. Jedná se o řadový dům o dispozici 5+kk. Celková užitná plocha domu včetně dvougaráže a terasy činí 237,41 m². Nemovitost je cihlová a zateplená. Jedná se o velice útulný a prosvětlený dům.

Odkaz: zobrazit nabídku 

IMG_8538 kopie 2

RODINNÝ DŮM - BRNO - HOLÁSKY

Samostatně stojící vila se zahradou, bazénem, garáží pro dva vozy a možností parkování čtyř vozidel před domem v lokalitě Brno - Holásky. Vila se nachází v boční klidné ulici a je obklopena okrasnou zahradou, která nabízí nemovitosti naprosté soukromí a půvab. Celková plocha pozemku činí 1069 m², zahrada s vyhřívaným bazénem a zahradním domkem činí 884 m².

Odkaz: zobrazit nabídku 

DSC_1437 kopie

RODINNÝ DŮM - BRNO - KNÍNIČKY

Rodinný dům po kompletní rekonstrukci s garáží, zahradou, bazénem a saunou v blízkosti brněnské přehrady v lokalitě Brno – Kníničky. Jedná se o kvalitně postavený, zrekonstruovaný rohový dům v okolí přírody. Dominantou obývacího prostoru jsou velká francouzská okna a krb, který zajišťuje příjemnou atmosféru domova. Na zahradě se nachází vyhřívaný bazén a finská sauna. Hlavní ložnice a šatna mají přímý vstup do zimní zahrady, která nabízí jedinečné výhledy do okolní zeleně. Celková užitná plocha domu činí 200 m².

Odkaz: zobrazit nabídku 

IMG_8965 kopie

RODINNÝ DŮM - IVANČICE

Prodej samostatně stojícího rodinného domu se zahradou, terasou s vířivkou, garáží pro jeden vůz a možností parkování dvou dalších vozů na pozemku v obci Ivančice. Dispozičně se jedná o dům 5+kk v boční klidné ulici, který byl kolaudován v roce 2015. Zahrada kolem domu byla realizována dle návrhu architekta. Na zahradě se nachází zděná stavba umístěná ve spodní části zahrady s finskou saunou, toaletou a sprchou s odpočinkovou místností a vyhřívaný bazén. CP pozemku činí 1089 m2, UP domu činí 172 m2.

Odkaz: zobrazit nabídku

DJI_0405-Edit

RODINNÝ DŮM - BŘEZINA

Útulný rodinný dům o užitné ploše 136 m² s pozemkem 608 m² umístěný v obci Březina u Křtin s dojezdovou 20 min jízdy do centra Brna. Dispozice domu je 4+kk s garáží pro jeden vůz s možností parkování dalších dvou aut před domem. Zahrada je kompletně oplocená a obklopená zelení. Obývací pokoj s jídelnou a kuchyní je tvořen otevřenou dispozicí s přímým vstupem do zahrady, kde se nachází finská sauna.

Odkaz: zobrazit nabídku 

DJI_0545-Edit

RODINNÝ DŮM - BRNO - STRÁNICE

Rodinný dům o dispozici 5+1 se zahradou, garáží pro jeden vůz a možností parkování dalšího vozu na vlastním pozemku v nejatraktivnější městské části Brno – Stránice. Celková plocha pozemku činí 222 m², ZP plocha 80 m², UP domu činí 240 m² vč. garáže.

Odkaz: zobrazit nabídku

IMG_6418 kopie

RODINNÝ DŮM - BRNO - JUNDROV 

Prodej rodinného domu v jedné z nejžádanějších lokalit Brno-Jundrov s pozemkem o celkové výměře 335m². Dům o dispozici 4+1 prošel v roce 2020 částečnou rekonstrukcí. Na nádvoří je vybudován zahradní domek s betonovým suterénem se schodištěm, dílnou a skladovým prostorem v přízemí. Dům je ve velice dobrém technickém stavu. Parkování je možné před domem na komunikaci. 

Odkaz: zobrazit nabídku

IMG_6777 kopie

BYT 4+KK - BRNO - ČERNÁ POLE

Luxusní byt v samém centru města Brna na ulici třída Kapitána Jaroše v blízkosti největšího městského parku Lužánky. Dominantou tohoto bytu o velikosti 123,6 m² je obývací pokoj s kuchyňským koutem s přímým výstupem na rozlehlou terasu 18,5 m². V celém bytě byly použity nadstandardní materiály od dřevěných podlah po krásné dlažby. Nemovitost je součástí projektu Zlaté Lužánky, který byl kolaudován v roce 2020.  

Odkaz: zobrazit nabídku

DSC_6381-Edit

BYT 4+KK - BRNO - ŠTÝŘICE 

Luxusní nadstandardně vybavený byt o dispozici 4+kk se dvěma koupelnami, garážovým stáním a terasou s překrásnými panoramatickými výhledy. Byt se rozprostírá přes celé 4.NP. Nemovitost se nachází v lukrativní městské části Brno-Štýřice, v jednom z bytových domů projektu Červený kopec, ul. Jaroslava Foglara, který byl realizován v roce 2006. Celý bytový komplex je umístěn v zeleni a nabízí jedinečné výhledy na hrad Špilberk, Katedrálu sv. Petra a Pavla a nejvyšší budovu ČR - AZ Tower. Samotný byt je zařízen do vyššího standardu.

Odkaz: zobrazit nabídku

IMG_9097 kopie

BYT 4+KK - BRNO - BYSTRC

Krásný byt o dispozici 4+kk se zimní zahradou v klidné lokalitě městské části Brno-Bystrc na ulici Chudčická. Celková užitná plocha bytu je 100 m². Skvěle řešené dispoziční bydlení s blízkostí u zeleně, lesů, Brněnské přehrady s možností rekreačních aktivit v létě i zimě. Z bytu je velice pěkný výhled na Žebětín a okolní lesy. Všechny místnosti v bytě jsou neprůchozí se samostatnými vstupy z centrální chodby. V bytě se nachází zimní zahrada s JZ orientací o velikosti 6 m².

Odkaz: zobrazit nabídku 

DSC_2659-Edit

BYT 2+KK - BRNO - SLATINA

Prostorné 2+kk z roku 2016 o podlahové ploše 61m² s krytým balkónem (6m²). Velkou výhodou bytu je jeho orientace na jihozápadní stranu. Právě kvůli orientaci bytu a zvolení bílých tónů s přírodními prvky v interiéru je tak byt velice světlý a prosluněný. V nejbližším okolí od bytu se nachází potřebná občanská vybavenost jako restaurace, škola, školka a obchody. K bytu náleží částečně kryté parkovací stání.

Odkaz: zobrazit nabídku 

DSC_2249-Edit

BYT 1+KK - BRNO - PONAVA

Byt o dispozici 1+kk s balkónem, v atraktivní lokalitě Brno – Ponava. Jednotka má užitnou plochu 34,4m². Obývací prostor s kuchyní je pak vybaven novou kuchyňskou linkou se spotřebiči a lednicí. Ponava je městská čtvrť rozkládající se severně od centra města. V blízkosti je největší brněnský park Lužánky, plavecký stadion, kavárny a hospůdky směrem do centra města. K bytu náleží sklepní kóje (2m²) na stejném patře a vyhrazené parkovací stání přímo před vchodem do bytového domu.

prodej-bytu-o-dispozici-1-kk-s-balkonem-a-vlastnim-parkovacim-stanim-v-mestske-casti-ponava-img-8878

STAVEBNÍ POZEMEK - VŠEHOVICE

Výjimečný stavební pozemek o celkové výměře 1126m² na krásném, vyvýšeném a slunném místě v obci Všechovice. Na pozemku se nachází rekreační objekt (chata). Pozemek je vhodný k výstavbě rodinného domu či luxusní vily. Všechovice jsou malebná obec vzdálená 30min. do centra města Brna. Z občanské vybavenosti se zde nachází mateřská škola, restaurace, knihovna a mnoho sportovního vyžití.

DJI_0228

 

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329